ЛісАпетная• 06 ноября 2023
Хтось взнає ці босоніжки?
Хтось може знає де шукати такі босоніжки?
Оцінювати гарні чи ні, не обов´язково;)
ЛісАпетная
• 06 ноября 2023
Ответ дляЭлектричка
А хто власниця?
Інна Мірошниченко)
На інтерв´ю сидить в них, мені дуже сподобались, давно подібні шукаю
Бокс-орун• 06 ноября 2023
оцінювати не обовʼязково, але я оціню ) дуже гарні
підслухаю тему, якщо знайдуться - теж куплю )
ЛісАпетная
• 06 ноября 2023
Ответ дляЭлектричка
Я знайшла конкретно ті, що на фото
Так, на другому фото не ті
Грубі
ЛісАпетная
• 06 ноября 2023
Ответ дляMede
У мене подібні були років 25 тому. Мода на копита повертається
Вам не зрозуміти тих, в кого не гарні пальці на ногах)
Бадабум• 06 ноября 2023
Ответ дляЛісАпетная
І білі класні
Замовляла в них 3 роки тому взуття на осінь ,кеди и ботинки, в інсаграмі дуже круто все виглядае ,і взуття і одяг верхній, прийшли поштою дерев´янні,непрошиті ,клей на підошві.У коробці лежав папер на 2 сторінки,заповняла його і відсилала назад взуття.Гроші повернули через декілька неділь.Дивіться дуже добре,може це мені так повезло..
ЛісАпетная
• 06 ноября 2023
Ответ дляБадабум
Дякую, є магазин в Києві, тому якщо купляти то туди поїду
marina231980• 06 ноября 2023
Ответ дляБадабум
У меня сестра заказывала у них сапоги. Таже история Ожидание-реальность. Так что это не Вам так повезло, это качество такое👎
Бадабум• 06 ноября 2023
Ответ дляmarina231980
Жаль,да,видимо качество г..