пані Солоха• 06 ноября 2023

У кого 3-х разове харчування з метою похудання, як витримуєте без перекусів?

Що їсте ситне і малокалорійне,щоб через 3-4 год не крутило живіт від голоду. Мені не вдається((( Фіз навантаження збільшила,а вага на місці,бо під,їдаю то яблука,то горіхи,то кусок сиру…
автор пані Солоха • 06 ноября 2023
Ответ дляЛюбительница
Що?! За 5 годин без їжі у Вас був би обморок?
Кидайте цю справу. У Вас нічого не вийде, якщо не можете не жувати постійно.
За яких 5 год? Порахуйте від 18 год і ніч.
Тоска в носках• 06 ноября 2023
Ответ дляпані Солоха
Замкнене коло… Буду старатися терпіти
Поїла нормально.
І не буде бажання перекусів.
Погляньте на китайців, корейців...Де там жирні?
І погляньте на індійців, де лише замало жирів тваринного походження.
Болтушка Му• 06 ноября 2023
Ответ дляДа Щас же
30г сира то нема чого бачити. звичайні (без кухонних вагів і додатку фетсікрет) українські жінки беруть в руку на перекус до кави шматок грамів 100-140. от і рахуйте :(( отой перекус це половина добової норми по калоріям
Я взвешиваю, поэтому представляю, сколько это 30 г сыра.
Ну а так, конечно, кто к чему привык)
Но я о том, что не стоит вычёркивать твёрдый сыр из рациона. Один из продуктов, который должен быть наравне с яйцами
Скользкая• 06 ноября 2023
Ответ дляпані Солоха
Може й немає( я рахую на око…
А як ви рахуєте калорії?
Вы не може калории посчитать ’на глаз’.
Альфред Шнитке• 06 ноября 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Не повредит, даже на пользу пойдёт. Просто не нужно называть это ’ я без перекусов всю жизнь’
У меня подруга перекусывает тортом с чаем или творог с кашей, поэтому я не знала, что мандаринка это перекус))) теперь буду знать))
Пушка заряджена• 06 ноября 2023
Ответ дляпані Солоха
Замкнене коло… Буду старатися терпіти
Не треба терпіти.
Просто в основний прийом їжі їжте нормально.
М´ясо, яйця, творог.
Бутерброд з сиром можна теж, тільки не як перекус.
А у проміжках чисту воду пийте.
Ще воду можна пити за 15 хвилин до їжі, тоді меншою кількістю будете ситі.
Бажано ще солодкого не їсти, від нього теж апетит збільшується.
Не пити солодкі напої.
автор пані Солоха • 06 ноября 2023
Ответ дляСкользкая
Вы не може калории посчитать ’на глаз’.
Думала про це,треба взятися серйозніше
Скользкая• 06 ноября 2023
Ответ дляБолтушка Му
Ну зачем вы автора пугаете и обманываете?
Твёрдый сыр +- 370 ккал, его достаточно ломтик, а это 10-20-30 г, никто не съедает по 200 г сыра за раз)
Так может она как раз столько и ела
Тоска в носках• 06 ноября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Замість мандаринки можна з´їсти варене/ смажене яйце з шматочком хліба.
Але різниця у відчутті ситості
Любительница• 06 ноября 2023
Ответ дляпані Солоха
Я рахувала з 8 ранку до 13, це 5 годин.
А ви ще й вночі їсте чи перекусуєте?!! Ну тоді точно кидайте цю справу. Їжте далі.
Добродійка• 06 ноября 2023
Ем с перекусами ,но в рамках дневной калорийности
Скользкая• 06 ноября 2023
Ответ дляДа Щас же
Я никогда не брала сразу 100-140 гр за раз сыра.

Это ж много очень.
ПочтальЁнша• 06 ноября 2023
Ответ дляпані Солоха
5 годин з 18 - це 23, лягайте спати раніше
Болтушка Му• 06 ноября 2023
Ответ дляДа Щас же
Ну и фет сикрет мне всё же показывает ккал в среднем 350, то у вас какой-то сыр с салом))
автор пані Солоха • 06 ноября 2023
Ответ дляЛюбительница
Я рахувала з 8 ранку до 13, це 5 годин.
Та не побивайтеся так))
У більшості людей зранку здоровий апетит,особливо в тих хто не вечеряє вечором. Тому дотягнути до обіду голодною далеко не всім під силу
ПочтальЁнша• 06 ноября 2023
Ответ дляТоска в носках
Але різниця у відчутті ситості
Калорійність мандаринки і смаженого яйця з хлібом порівнювати не можна
Тоска в носках• 06 ноября 2023
І-за сіль.
Якщо її замало- організм теж може затримувати воду.
Ось такий парадокс.
Все залежить від наднирників
Болтушка Му• 06 ноября 2023
Ответ дляСкользкая

Это ж много очень.
Никто так не берёт (исключаем клинические случаи булимии).
Я с сыном могу купить кусок 300 г и это нам на несколько дней, при том, что мы оба его любим и едим
Да Щас же• 06 ноября 2023
Ответ дляБолтушка Му
Ну а так, конечно, кто к чему привык)
сіль у тому, що автор не важить. вона перекусує від сильного голоду, на її думку. перекусити мікродозою 20г сиру це у її випадку задача нереальна.

Автор, щоби Ви могли собі уявити: 20 г сиру то менше столової ложки (і зрозуміло що без горки) або ж слайсик 9×9×0.15 см
Скользкая• 06 ноября 2023
Ответ дляБолтушка Му
Да. Мы с мужем обожаем сыр. У нас все время много и разного

И упаковка порезанного 150 гр - 8 слайсов - нам на 4 дня.
Тоска в носках• 06 ноября 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Але після мандаринки відчуття голоду не пропадає.
А яйце- корисний білок.
А шматок хліба- дві мандаринки.
А відео додати ще шматочок тоннсенького сала- то просто пий водичку...Ніякого голоду
Любительница• 06 ноября 2023
Ответ дляпані Солоха
Та не побивайтеся так))
Та чого мені побиватися? То ж не я худнути збираюся)
Ви справді хочете скинути вагу? Тоді рецепт простий і діючий: дефіцит калорій і без перекусів. Якщо ні, то просто їжте далі і не морочте собі голову)
Зубачистка• 06 ноября 2023
Я вже давно відмовилась від перекусів,а з 3разового перейшла на 2разове. Але харчуюсь повноцінно, без підрахунку калорій.
З понеділка на дієті• 06 ноября 2023
Ответ дляГоловний кошак
У меня тоже сейчас печеночный паштет, торт не стала делать, ем с черным хлебом. Тыквенный суп. Баклажаны и перцы печёные.
у меня столовка)) благо у них очень разнообразное меню и есть диетические блюда. Например бланшированніе офощи, и паровая котлетка - вкуснотище, и по 3 разных супа на выбор в каждый день недели, рыбы запеченной 3 вида. Короче, меня тут сманить на другую работу пытались, не уволилась только из-за столовки)))
автор пані Солоха • 06 ноября 2023
Ответ дляДа Щас же

Значить,я з‘ідаю десь 30- 40 гр на перекус
Тоска в носках• 06 ноября 2023
Шматок грудинки на пательні з чорним/ білим хлібом нададуть ситості не на одну годину...
А відро яблук лише роздраконить
Да Щас же• 06 ноября 2023
Ответ дляпані Солоха
спитайте у сусідки ваги. потім мені відпишете скільки Ваш реальний шматочок сиру і скільки тих шматочків виходить за добу ;)
ну дуууже мені цікава реальна картина.

я ще рік тому була така вся розумна і наївна, їла корисне і мало, а вага рослаааааа..... калькулятор відкрив мої очі. я була сліпа і дурна.
автор пані Солоха • 06 ноября 2023
Ответ дляДа Щас же
ну дуууже мені цікава реальна картина.

Ок) вага в мене є. Завтра напишу
автор пані Солоха • 06 ноября 2023
Ответ дляДа Щас же
ну дуууже мені цікава реальна картина.

Я розумію,що моя їжа і корисна,і не багато,але неппевно рівно стільки,щоб підтримувати вагу,а не зменшувати її(((. Так що треба врізати пайок… сумно
Зубачистка• 06 ноября 2023
Ответ дляпані Солоха
Їжте більше в ваші 3 рази,а перекуси приберіть.