ПлюшкамиБалуюсь• 06 ноября 2023

Лазерна епіляція

Знаю що було вже купа тем і тд
Але… десь років 10 тому я ходила на лазерку двох різних зон в лазерхауз і люмініс под 10 процедур, волосся не позбавилась, плюнула і перестала, повернулась до гоління
Волосся не світле
Так мене задовбало гоління(( продразнення, після воску і шугарингу вростання
Коротше( вирішила спробувати знов але розгубилась
Одні який лазер мовео і ціна ого го і другий який типу новітній діодний але дешево
Шо робити до кого йти
Скільки вам обходиться ноги повністю і бікіні повністю
Дякую, що дочитали)))
5cmhybyna• 06 ноября 2023
чоловіки люблять волохатих
Работать надо• 06 ноября 2023
В люменис вы зря ходили
автор ПлюшкамиБалуюсь • 06 ноября 2023
Ответ дляРаботать надо
В люменис вы зря ходили
Ну 10 років тому основні мережі як раз і були люменіс і лазерхауз вони найпоширеніші були на ринку
Работать надо• 06 ноября 2023
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Тоді в них були таки ж самі списані непрацюючи лазери, як і зараз
автор ПлюшкамиБалуюсь • 06 ноября 2023
Ответ дляРаботать надо
Можливо, я вже не пам’ятаю навіть які тоді були апарати
Але якось не взяло мене нормально ні там ні в лазерхауз
Сижу_и_плачу• 06 ноября 2023
Мені пахви, бікіні повне і ноги повністю на мовео обходяться 2700 чи 2800.
Работать надо• 06 ноября 2023
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
І не могло взяти, бо вони непрацюючи. Я там працювала, реанімували ті апарати під час процедури, усіма способами ))
автор ПлюшкамиБалуюсь • 06 ноября 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
А там де я дивлюсь бікіні і ноги повністю 3700
Де ви робите якщо Київ? Задоволені?
Голубка миру• 06 ноября 2023
Я сделала первый раз диодный лазер, маленький городок, 1700-30%
Фиктивная• 06 ноября 2023
Я відходила 11 процедур ноги в люменіс, завжди знижки, а от толку ніякого, пішла на мовео, дорожче, але блін результат офігенний і плюс зовсім не боляче.
автор ПлюшкамиБалуюсь • 06 ноября 2023
Ответ дляФиктивная
Дякую, а шо почем?)
like it• 06 ноября 2023
Я теж в пошуках. Знаю, що клініка богомольця, там новий якісь лазер, то ноги нижче коліна 1200.
Кажуть, що лазер люменіс непоганий.
Свого часу доктор лазер рекомендувала знайома. А я поки зібралась...то його закрили минулого місяця
Фиктивная• 06 ноября 2023
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Дякую, а шо почем?)
Ноги повністю 2300
автор ПлюшкамиБалуюсь • 06 ноября 2023
Ответ дляФиктивная
Ноги повністю 2300
Зрозуміла, значить так воно і є(( такі конські ціни на цей мовео
УраганнаЯ• 06 ноября 2023
а зачем лазер, смотрите электроэпиляцию
Фиктивная• 06 ноября 2023
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Ну вони обіцяють результат за п´ять процедур.
Враховуючи що я відходила 11 (зі знижками виходило десь 1300) а толку не було, то по ціні нічого і не виграла ну і волосня колосилась
автор ПлюшкамиБалуюсь • 06 ноября 2023
Ответ дляФиктивная
Ага, ну як за 5 було б норм тоді на виході
автор ПлюшкамиБалуюсь • 06 ноября 2023
Ответ дляУраганнаЯ
а зачем лазер, смотрите электроэпиляцию
Кажуть від неї шрами можуть лишитись(
Сижу_и_плачу• 06 ноября 2023
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Де ви робите якщо Київ? Задоволені?
Дніпро)
задоволена - за 2 рази пахви майже лисі, на ногах теж лише островки лишилися. і головне - ні краплі болю)
автор ПлюшкамиБалуюсь • 06 ноября 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Дніпро)
А підкажіть що вони обіцяють по підтримуючих процедурах? Після скількох треба потім їх робити? Що розказують?
Голубка миру• 06 ноября 2023
Через сколько идти на вторую?
Сижу_и_плачу• 06 ноября 2023
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
я не питала :) навіть не питала, скільки процедур в середньому потрібно))) просто тут прочитала, що мовео радять, і пішла, бо задовбало після шугарінгу ковиряти всі ноги
Сижу_и_плачу• 06 ноября 2023
Ответ дляГолубка миру
Через сколько идти на вторую?
4 тижні
автор ПлюшкамиБалуюсь • 06 ноября 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Дякую за відкуг
З горіха зерня• 07 ноября 2023
Тільки Moveo. Декілька років поневірянь і тільки цей лазер впорався.
Потребую апгрейду• 07 ноября 2023
от хожу в люменіс купу років і норм все в них. мені під пахвами прибрали волосся і десь років 2 не зверталась повторно. зараз хожу в so beauty на безболісний апарат для глубокого бікіні. щось поки не дуже довольна, бо болі немає, а от сеанси дуже часто призначають і волосся погано уходить. але я краще буду частіше ходити і не мучатись голінням