пані Солоха• 06 ноября 2023
У кого 3-х разове харчування з метою похудання, як витримуєте без перекусів?
Що їсте ситне і малокалорійне,щоб через 3-4 год не крутило живіт від голоду. Мені не вдається((( Фіз навантаження збільшила,а вага на місці,бо під,їдаю то яблука,то горіхи,то кусок сиру…
Метелики на душі• 06 ноября 2023
Ответ дляioganna8
Худеете?
Когда села на трёхразовое питание похудела на 10 кг, но я там ещё много чего исключала, т к переход на такое питание не мое желание, а необходимость по эндокринологии.
Сейчас я не худею, но и не набираю.
Леплю из пластилина• 06 ноября 2023
Ответ дляЛюбительница
Та чого мені побиватися? То ж не я худнути збираюся)
Ви справді хочете скинути вагу? Тоді рецепт простий і діючий: дефіцит калорій і без перекусів. Якщо ні, то просто їжте далі і не морочте собі голову)
Ви шалено агресивна.
Леплю из пластилина• 06 ноября 2023
Ответ дляСкользкая
Да. Мы с мужем обожаем сыр. У нас все время много и разного
И упаковка порезанного 150 гр - 8 слайсов - нам на 4 дня.
А мандарини ви любите - і одної вам вистачає на три місяці?
Я люблю сир. 100-150 грамів з´їсти - мені навіть не помітити. Якщо тет-де-муан, то тут взагалі - до останньої крихти.
Скользкая• 06 ноября 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Да. Ем мандарины. В день где то 3 могу съесть.
пані Солоха
• 07 ноября 2023
Ответ дляДа Щас же
спитайте у сусідки ваги. потім мені відпишете скільки Ваш реальний шматочок сиру і скільки тих шматочків виходить за добу ;)
ну дуууже мені цікава реальна картина.
я ще рік тому була така вся розумна і наївна, їла корисне і мало, а вага рослаааааа..... калькулятор відкрив мої очі. я була сліпа і дурна.
ну дуууже мені цікава реальна картина.
Зважила кусочок сиру,) ура! 21 гр. Іноді буває чуть більше,може 30 гр. Але не 100,як тут писали.
Да Щас же• 07 ноября 2023
Ответ дляпані Солоха
ура!! рада за Вас :)
спробуйте важити і інші продукти і кидати їх в калькулятор калорій щоби розуміти що робиться.
удачі!!!
Хочу на Балі• 08 ноября 2023
Ответ дляДа Щас же
збільшіть кількість нежирного білка в раціоні (білок яйця, хек, сир кисломолочний 0%)
в перервах пийте воду!
шматок твердого сиру на перекус це калораж повноцінного обіду, а жирів у тому шматку добова норма! подивіться самі в калькуляторі. я як зважила і глянула то прозріла :((
в перервах пийте воду!
Не надо 0%. Давно уже доказано, что обезжиренная молочка пользы не приносит.
Хочу на Балі• 08 ноября 2023
Ответ дляДа Щас же
30г сира то нема чого бачити. звичайні (без кухонних вагів і додатку фетсікрет) українські жінки беруть в руку на перекус до кави шматок грамів 100-140. от і рахуйте :(( отой перекус це половина добової норми по калоріям
Что за бред? В сырных отделах упаковки из 6-7 больших слайсов 140-150 грамм весят. Один слайс на 2 бутерброда вполне хватает.