Вареничніца• 06 ноября 2023
Що брати падає Долар, євро на місти
Які тенденції по валюті? Піде в гору долар, євро? Чи здати трохи євро, та купити долар?
Результат:
вже голосів:
31 (64.58%)
Долар
17 (35.42%)
Євро
ОноВамнадо• 06 ноября 2023
Вы серьезно? Про сдавать?
Беру $, если есть свободные грн на 100-200-500.
Из расчета, что покупать авто бу, а это расчет в $ по умолчанию.
Снежнакомка• 06 ноября 2023
Так обычно когда падает то покупают. Это только на советчице покупают когда по 42))
Ума Палата• 06 ноября 2023
Ответ дляОноВамнадо
Вы серьезно? Про сдавать?
Купувати авто за долари це незаконно
ОноВамнадо• 06 ноября 2023
Ответ дляУма Палата
Купувати авто за долари це незаконно
А чому ні? Я робила переказ в $ вГрузію, січень 2022
Ума Палата• 06 ноября 2023
Ответ дляОноВамнадо
Я за Україну кажу
ОноВамнадо• 06 ноября 2023
Ответ дляУма Палата
Я за Україну кажу
Де Ви бачили в Україні вживані авто по безналу? В перекупа? Або за Євро
Ума Палата• 06 ноября 2023
Ответ дляОноВамнадо
Я, мій чоловік і всі мої знайомі купували всі вживані авто виключно з оплатою на р/р, за національну валюту
ОноВамнадо• 06 ноября 2023
Ответ дляУма Палата
Верю, ага
Ума Палата• 06 ноября 2023
Ответ дляОноВамнадо
Верю, ага
Уявіть, буває й таке, що не всі як бидло поступають🤪
Вареничніца
• 06 ноября 2023
Ответ дляУма Палата
Причому тут бидло? Одна ви розумна, а всі бидло!!! Я продала авто тиждень тому і розрахунок був в доларах і частково в євро! То я себе бидлом не рахую!!! Фуууу, ви точно самі такі
Ума Палата• 06 ноября 2023
Ответ дляВареничніца
Я незаконно не поступаю, а всіх хто поступає цілком виправдано можна саме так називати
Вареничніца
• 06 ноября 2023
Ответ дляУма Палата
У вас питання виникає до звичайного народу. Який накопичив пару тисяч доларів, щоб купити собі машину, а табі, як ви називають їх бидлом...вибачте. але хренею з вашого розуміння!!!!! А питання до наших можновладців не постає!!! Вони все законо роблять???? Хоч одна падла з жирною мордою еупила, дрон???чи звичайний народ ’бидло’ готовий віддати левову частку свого кровно заробленого??