Леди_на_драндулете• 06 ноября 2023
Странные люди, которые нюхают свои руки( пальцы)
Вот есть такие люди, со странностями.
Работаю с одной девушкой.
Почешет голову - понюхала пальцы, сидит сидит - снова смотрю пальцы нюхает
Вот невзначай, а так типо не нюхает, но нюхает
Меня это смущает и мне становится от этого неудобно , что я это замечаю . Бесит
Работаю с одной девушкой.
Фрекен бок• 06 ноября 2023
Ответ дляБентливуман
Ого - насчёт человека в лесу. Вам в охотники, следопыты можно)
Ми з дочкою сміємось, що ми ’відьмаки’
Причому розрізняємомайже завжди безпомилково туристів і лісників.
Туристи вони так потом та вогнищем пахнуть. А лісники, взагалі місцеві - трохи такий специфічний запах мають, з тваринними нотками. Козлятиную якоюсь грубо кажучи.
Фрекен бок• 06 ноября 2023
Ответ дляТишком нишком
Вы можете наркотики искать на вокзале и в аэропорту.
Навряд чи, мені фізично дуже погано у місцях де є велике скупчення людей. Намагаюсь мінімізувати своє перебування там. Якось усі рефлекси на паузі - не їм, не п´ю, таке враження що й не дихаю.
Бджолина королева• 06 ноября 2023
В мене чоловік теж так робить, коли вдома, ну у кожного з нас якісь дивні звички, я волосся своє тереблю, він пальці інколи нюхає, каже, що просто звичка, розслаблення це його.
Фрекен бок• 06 ноября 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Ну пузико ладно, это другое совсем
Но она в зубе проковырялась - нюхает зубочистку
Ну це взагалі безкультурщина - при комусь у зубах ковирятися.
Покорительная• 06 ноября 2023
Ответ дляФрекен бок
Фууу, ні. Я лише люблю вуха дітям та чоловіку чистити і пори на обличчі чоловікові. І на спині в нього є дві ’скарбнички’ 🤣🤣🤣
Так то було в 3 роки, не в 30 же 😂
Фрекен бок• 06 ноября 2023
Ответ дляПокорительная
Так то було в 3 роки, не в 30 же 😂
В три, та й у 13 я думала що ніколи не вийду заміж. Мені було дуже неприємно когось торкатись, щоб мене хтось торкався. Не уявляла як я ’буду на весіллі цілуватись’ 🤣🤣🤣
Фрекен бок• 06 ноября 2023
Ответ дляКава з адреналіном
Ну комменты))) Мой только что съеденный обед зашевелился))
Навіщо ж ви читаєте 🤣🤣🤣
Кава з адреналіном• 06 ноября 2023
Ответ дляФрекен бок
Я в разводе и сейчас так думаю, не представляю если честно себе с кем либо еще снова))
Крихітка на всі• 06 ноября 2023
Боже, откуда берутся эти люди странные, теперь не почухаешься
. Оказывается кто то следит постоянно
Кава з адреналіном• 06 ноября 2023
Ответ дляКрихітка на всі
. Оказывается кто то следит постоянно
Чухайтесь, но не нюхайте)
Кава з адреналіном• 06 ноября 2023
Ответ дляФрекен бок
Я багато чого нюхаю, я взагалі дуже чутлива до запахів. Але я не роблю то демонстративно.
Наприклад, у лісі я людину за декілька кілометрів чую за запахом.
Ну в громадському транспорті я не їжджу майже ніколи.
Може це якесь окр або навіть розлад аутичного спектру - ці всі розлади широкі дуже.
Я тоже реагирую сильно. Может за км не услышу, но неприятный запах может довести меня до мигрени и рвоты.. Жуть(
Хитрушка-чекушка• 06 ноября 2023
Знакомый австриец достает из своей головы из волос перхоть и ест! У меня от него каждый раз при общении стресс
Капуста Маша• 06 ноября 2023
Ответ дляДжонсонюк
В мене гірший треш, я на 13тому році подружнього життя дізналась що ій чоловік нюхає кожну страву , завжди, перед тим як з´їсти , в тому числі і все те що готую, точніше готувала я, от спеціально так привик щоб ніхто не бачив але то вже як рефлекс у нього. Дізналась , коли випадково побачила як син нюхає обід , і тоді признався і чоловік . Яд там винюхує чи що , я не знаю , але от така привичка .
А это странность? Странно. Я часто дома нюхаю еду ) При посторонних, на людях - это лишнее, но среди своих...
Ага. Смайл - он тоже чешет голову. Хорошо, хоть не нюхает ))
Пописанная парта• 06 ноября 2023
Також нюхаю. Проведу по волоссю і на руках приємний запах залишається)
Пописанная парта• 06 ноября 2023
Ответ дляКава з адреналіном
Там десь дівчина не могла схуднути, от їй в цю тему, читати тричі на день))))
Кава з адреналіном• 06 ноября 2023
Ответ дляБджолина королева
Дивіться, що витворяє німецький тренер .
Жуть)
Щепотка_совести• 06 ноября 2023
У всех есть странные привычки. Я , например, деру заусенцы на пальцах, когда нервничаю.