Не служанка• 07 ноября 2023

Хто зараз в Шармі або збирається туди?

Наскільки зараз безпечно там? Чи немає інцидентів з арабами в зв‘язку з війною ?
Дуже гнітить мене ця сумна буденність,є можливість полетіти на тиждень,але якось боязно
Голова колгоспу• 07 ноября 2023
Полетіть на Мальдіви
Міряно-переміряно• 07 ноября 2023
Повно людей, усе спокійно
автор Не служанка • 07 ноября 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Полетіть на Мальдіви
Порівняли)))
Ищу Аленя• 07 ноября 2023
Может лучше в Хургаду и далее, по карте посмотрите - это будет достаточно удалено от военных действий. В шарм бы не ехала - там когда-то и 10 лет назад террористы рядом скакали а сейчас напряженная обстановка.
Багиня• 07 ноября 2023
В Марс-алам краще
У всіх сенсах.
Нафаня Маня• 07 ноября 2023
Ответ дляИщу Аленя
.
автор Не служанка • 07 ноября 2023
Ответ дляБагиня
В Марс-алам краще
У всіх сенсах.
Там зараз напевно більш вітряно
tourdream• 07 ноября 2023
Ответ дляНе служанка
Там зараз напевно більш вітряно
У Єгипті доволі спекотно зараз, вчора з Хургади писали туристи, вдень +34. Навіть якщо є вітер, то при такій температурі повітря дискомфорту він не доставить.
До речі, у Шармі теж зараз відпочивають наші туристи, та багато хто вже повернувся після шкільних канікул. Нічого такого незвичайного ніхто не помічав.
Mariya.s• 07 ноября 2023
На днях мала бесіду з туристами, що повернулись з Шарму- на місці не сиділи, ’мандрували’ по курорту, кажуть скрізь тихо-спокійно. Зараз є відпочиваючі в Макаді - все ок, доречі, бронювали ближче до дат вильоту- хорошу пропозицію взяли, задоволені всім.
Це станом на зараз. Маємо надію, що ніяких тривожних змін не станеться.