жижифреймут• 07 ноября 2023
Неправильне прізвище в квитку на Польшу
Підкажіть, будь ласка, мені взяли квитки онлайн і не правильно вказали прізвище (це не підходить під категорію 3 помилки, які допускаються) Їхати скоро, білетів вже немає. Тобто варіант здати і купити новий не підходить. Щось можна зробити, у кого були такі випадки?
Смурфик• 07 ноября 2023
не понятно, что именно не правильно
а пока не понятно, никто ничего и посоветовать не может
Муркамурковна• 07 ноября 2023
Йти в касу, просити тьотю шо б білет який ви здасте зразу вона вам і продала, дуже просити, чиколаткою не обійдеться
жижифреймут
• 07 ноября 2023
Ответ длязабиякина
до какой степени ошибка? Иванова а вы Петрова?
Із серії Соколова/Соловйова
жижифреймут
• 07 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
Прочитала , що куплені онлайн не міняють( на вокзал раніше четверга не попадаю(
Муркамурковна• 07 ноября 2023
Ответ дляжижифреймут
Ну так або попадаєте на вокзал або не їдете... Тут вже питання приорітету
Астановитесь• 07 ноября 2023
А ПІБ дивляться? Скільки разів їздила на потязі, ні разу не дивились, паспорт не показувала.
жижифреймут
• 07 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
Я ж написала, що в четвер попадаю. Хочу для себе послухати, які є випадки або поради
Муркамурковна• 07 ноября 2023
Ще можна моніторити після 19.00 , купити правильний і здати потім старий, знайти контакти людини, якій платять і та бере вам білет любий і на любу дату
Смурфик• 07 ноября 2023
Ответ дляАстановитесь
в июле ездила в карпаты - смотрели
а тут - международный.
паспорт сдает.
если у них список пассажиров по билетам тоже есть, будет не совпадение.
иди доказывай польскому пограничнику, что это ты
а тут - международный.
паспорт сдает.
жижифреймут
• 07 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Гроші вирішують все, теж мені проблема
Гроші кому? Провіднику, а якщо це на Польшу? Я ж не просто так тему створила, питаю пораду
Смурфик• 07 ноября 2023
Ответ дляжижифреймут
автор, вам лучше всего - пытаться дозвониться на горячую линию УЗ
думаю, они более квалифицированно смогут вам, из практики, что-то подсказать
и в четверг, попробовать заехать в кассу, тоже расспросить.
Муркамурковна• 07 ноября 2023
Бот по пошуку білетів встановіть і чекайте
Шо вам ще можна порадити? Ну дайте по морді тому, хто купуваа
Смурфик• 07 ноября 2023
все остальное - бабка надвое казала
у кого-то сработала шоколадка или 100 долларов
у кого-то слезливые истории
у кого-то вообще ничего не проверяли
поэтому, как в итоге, будет у вас - будет только ваш личный опыт
у кого-то слезливые истории
у кого-то вообще ничего не проверяли
жижифреймут
• 07 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
Ваше оточення або не робить помилки, або синє від ваших методів
бювет_в_обед• 07 ноября 2023
Ответ дляСмурфик
в июле ездила в карпаты - смотрели
а тут - международный.
паспорт сдает.
а тут - международный.
паспорт сдает.
Пограничники проверяют билеты?!
Муркамурковна• 07 ноября 2023
Ответ дляжижифреймут
Удалено администрацией...
Love_Love_Love_• 07 ноября 2023
Ответ дляжижифреймут
І що не так з Польшею?
жижифреймут
• 07 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
І що не так з Польшею?
Кордон і все таке, може подвоєна увага, я не знаю. Бо по Україні, я б не так парилась, там дійсно можна спробувати викрутитись.
Смурфик• 07 ноября 2023
Ответ длябювет_в_обед
Пограничники проверяют билеты?!
нет. но у них, возможно, есть перечень пассажиров пофамильно.
я не знаю
когда автобусом заезжаешь, перечень группы (ФИО) - турагент всегда передавал в кабинку к таможенникам.
потом собирали паспорта, и потом личная аудиенция
я не знаю
Love_Love_Love_• 07 ноября 2023
Ответ дляжижифреймут
При чому тут кордон🤦🏼♀️
Господи
Прикордонники перевіряють квитки, ви серйозно?
Господи
Love_Love_Love_• 07 ноября 2023
Ответ дляСмурфик
я не знаю
Матірбожа
Пєрєчєнь пасажиров
жижифреймут
• 07 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
При чому тут кордон🤦🏼♀️
Господи
Ні, я тут жарти жартую. Що вас так бентежить у моїх питаннях, я ж вам нічого не доказую
Смурфик• 07 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Матірбожа
Пєрєчєнь пасажиров
не забудьте смайлик ’рука-лицо’!
бювет_в_обед• 07 ноября 2023
Ответ дляСмурфик
я не знаю
Где это аудиенция? Особенно если рейсовый автобус, какие списки пофамильно? Собрали у пассажиров паспорта, отдали пограничникам, потом раздали назад и поехали
Садоводница• 07 ноября 2023
Ответ дляжижифреймут
Ви потягом їдите, квиток зчитує Стюарт, не звіряють з паспортом. Пограничний контроль дивиться тількі паспорт, білети не звіряють
жижифреймут
• 07 ноября 2023
Ответ дляСадоводница
Ну от саме оці нюанси мене цікавлять. Дякую