Фима Собак• 07 ноября 2023
Гражданство ес
Везде попадается реклама с предложением оформить гражданство ЕС, (Румыния, Болгария...). Не обращалась, но было бы очень интересно, но чесно говоря то больше попахивает каким-то разводом
VitalinkaGL• 07 ноября 2023
до войны знакомые оформляли.
Румыния.
типа искали им рум.корни)все ок.паспорта получили
а я думала,думала-лохушка(
Румыния.
а я думала,думала-лохушка(
Фима Собак
• 07 ноября 2023
Ответ дляVitalinkaGL
до войны знакомые оформляли.
Румыния.
а я думала,думала-лохушка(
Румыния.
а я думала,думала-лохушка(
А у них есть румынские корни?
Фима Собак
• 07 ноября 2023
Ответ дляVitalinkaGL
до войны знакомые оформляли.
Румыния.
а я думала,думала-лохушка(
Румыния.
а я думала,думала-лохушка(
И они уже пользовались этими паспортами?
ЛісАпетная• 07 ноября 2023
Колись за гроші пропонували румунські паспорти, хз, чи правда чи разводняк. Там шукають «румунські коріння», роблять документи типу в тебе бабуся з Румунії, навіть трохи румунську вчити треба, щоб при оформленні/отриманні документа щось скумекати. Але будь-яка афера, ви ж розумієте, може бути як успішною, так і ні.
А я з косою• 07 ноября 2023
Ответ дляЛісАпетная
Румунську треба було вчити не трохи,а знати на непоганому рівні. Під час присяги на кого ще потрапиш.Це не розводняк.
ЛісАпетная• 07 ноября 2023
Ответ дляА я з косою
В мене колишній співробітник так робив багато років тому. Я думала, жартує… подробиць не знаю. Але в його випадку спрацювало. Ну це як зараз про нелегальний виїзд закордон. Читаєш в новинах, як затримали групу… когось затримують, в когось виходить. Ризик є завжди.
Яичница с беконом• 07 ноября 2023
До войны работало. Сестра с мужем себе оформили и уехали в ЕС по этим паспортам, живут уже несколько лет. Но делали долго.
IQ 80• 07 ноября 2023
Ответ дляФима Собак
У меня есть родственники, у которых есть румынские паспорта и они ими пользуются. Румынских корней нет. И с болгарскими тоже есть
КондуктЕр тролейбуса• 07 ноября 2023
Ответ дляФима Собак
А у них есть румынские корни?
Не знаю, щодо тих людей, але мої знайомі через рішення суду в Чернівцях так зробили громадянство і ще до війни поїхали. Але займалися з репетитором длявивчення мови, оскільки, коли складаєш присягу, то одночасно і типу іспиту на володіння мовою здаєш
Їжак в панчохах• 07 ноября 2023
Автор якщо у вас є коріння,то можете і самі отримати.Якщо ні,то для вас нарисують родичів з громадянством ЕС,ви ж це розумієте
А я з косою• 07 ноября 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Я ткож з репетитором вчила, мова важка.