Хтомолодець? Я!• 07 ноября 2023
Почему кошка любит спать в умывальник?
Дв и просто любит там тусить. Включим ей воду понемногу и она там играется.
Фото
Неновая почта• 07 ноября 2023
Я своїй набираю сантиметрів 10 теплої води у ванну, і їй нравиться гратися там і сидіти. Абіссінка в мене. Мені казали, що вони люблять воду, і щоб привчала по троху в тазіку, я так і робила. Тепер , поки вода набирається у ванну і її не глибоко, вона пригає до сина і бродить там. А як іграшки, то взагалі для неї саме краще ігрище.
Хтомолодець? Я!
• 07 ноября 2023
У нас обычная, но скорее смесь британнки.
Я не пробовала ей набирать воду ,попробую . Но она явно не боится.
Хтомолодець? Я!
• 07 ноября 2023
Ответ дляВсе знаю від і до
Там прохладно и дует с дырочки
Плюс анатомически удобно лежать
Так в квартире не тепло. У нас отопление только на кухне. Везде прохлада итак.
Хтомолодець? Я!
• 07 ноября 2023
Ответ дляВ шоколаде
Такая милаха
Спасибо, мы её обожаем.
Весит в 6 месяцев уже 2800.
Вероятненько• 07 ноября 2023
Видно що ще дитя. Моя кішка молодою лазила до умивальника, пила якщо струйка тоненька. Але води боїться. Не дай Боже щоб краплинка на неї впала. Зараз їй 10 рочків, вже давно втратила цікавість до умивальника.
Мандолина Бу• 07 ноября 2023
Прочитала как ,,срать в умывальник,, ну думаю, бывает, а шо поделать.
Хтомолодець? Я!
• 07 ноября 2023
Ответ дляВероятненько
А ей все равно,лапой ловит сруйку и пьёт. Вся морда мокрая ,спина жопа мокрая.
Вероятненько• 07 ноября 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Пізнає світ. Котики взагалі дуже ласі до пізнавання всього нового. Водичка її цікавить і забавляє.
whenallissaidanddone• 07 ноября 2023
Ответ дляНеновая почта
Что за саме краще? А по троху?
Хтомолодець? Я!
• 07 ноября 2023
Ответ дляВеккy
Такая классная, шерсть блестит
Но ,надеюсь корм выбрала хороший. Но вообще она вечно голодная дама. Все жрёт.как дворовая
НаливайКа• 07 ноября 2023
Ответ дляЯ Головна
Чи то кіт здоровий, чи раковина маленька
2 в 1 - і котик вгодований, але і мийка мала
Хтомолодець? Я!
• 11 ноября 2023
Ответ дляСарафанное радио
Дайте мне ее поцеловать автор)))
Не дам,она наша сладкая булочка.
Правда аппетит у неё заерский