На привозе• 2 часа назад
Порадьте зарядні станції до 15 тисяч? Якщо такі є))
Можливо хтось знає нормальні станції, щоб хочаб так по дрібницях вистачало заряджати
Ноу коммент• 2 часа назад
Зараз навряд за 15 купите щось більш-менш нормальне. Знайома у вересні чи жовтні купила блюетті за 13000. Уже ввечері її ціна була 16000. Слабенька, але на освітлення, телевізор і інтернет вистачає.
Этожзвяздаяегообожаю• 2 часа назад
У мене така з 23 року.
Підключаю до неї ноут, лампу, роутер та й ще підзаряжаю телефон якщо треба при 7-годинних відключеннях
На привозе
• 2 часа назад
Ответ дляВинник
али, 8000, втопрой год нормальнно 2400
А нет ли у вас ссылки случайно на неё?
Вапщета• 1 час назад
Купили за 7 тис на 600вт Флешфіш і за 25 тис на 1000 вт. Так от 600вт це просто іграшка, в порівнянні з 1000.
Якщо на 1000 я можу запускати на всю квартиру, холодильник, котел, тв, інтернет 3 лампи, а іноді і пральну машину. То 600 не витримує модем телевізор і 1 лампочку на 4 години. До того ж жужить дуже голосно, струм преривається, модем перезагружається, тв включається виключається. Єдиний плюс, вона заряжається від додатковой сонячной панелі.
Кубик Рубика• 2 часа назад
Ответ дляСон і дрімота
на али
С Али невыгодно, там растаможка добавить половину стоимости девайса
.
Вапщета• 2 часа назад
Ответ дляНа привозе
А нет ли у вас ссылки случайно на неё?
Майте наувазі що з алішки електростанція може місяців 5 йти. Бо воно йде через таможню.
Кубик Рубика• 1 час назад
Ответ дляВинник
али, 8000, втопрой год нормальнно 2400
8000 это цена а 2400 мощность? А растаможка сколько вышла?
Можете ссылку скинуть? Спасибо
Белая котичка• 1 час назад
Ответ дляНе гоню
Огнетушитель ещё к недорогой ЗС нужно.
К дорогой тем более. Она лучше горит
Черный Ловелас• 1 час назад
Летом киловатка на розетке 10к стояла че не взяли? или думали что зимой будут розовые пони и радуги?
Вапщета• 1 час назад
Ответ дляБелая котичка
К дорогой тем более. Она лучше горит
В дорогих стоїть електроніка що відключає, у випадку перегріва, і сама батарея не може горіти.
Горять автомобільні акумулятори, бо при заряджені в приміщені без вентиляції виділяється водень - вибухонебезпечний газ.
Белая котичка• 1 час назад
Ответ дляВапщета
Електроніка стоїть будь де Але горить все, навіть електроавтомобілі .В дорожчих більше захисту,але й вони горять. 100% гарантії нема ніде
Вапщета• 1 час назад
Ответ дляБелая котичка
Електрика боїться вологи.
Бибер-анонимер• 1 час назад
В нас зарядна з Ebay, другий рік, телевізор, ноут, гаджети, торшер працює. Тепер подрузі таку саму замовила 130 доларів, і морем доставка вийшла 15, місяць їхала, вчора привезли як раз. Для вай фай беріть упс, є хороші Skazeke, на 20000 маг тримає майже 11 годин без світла.
Не гоню• 1 час назад
Ответ дляБелая котичка
К дорогой тем более. Она лучше горит
Хз. Дешёвая с никачественной схемотехникой и низкобюджетными АКБ может идти. Хотя никто не застрахован от пожара от ЗС. Токи то большие.
Не гоню• 1 час назад
Ответ дляВапщета
Лоджія з відкритим вікном.
Невелике буріння може бути лише на останньому етапі зарядки і то- сучасні зарядні пристрої цього практично не допускають.
Я в дамках• 1 час назад
15т
але краще б додати 7т і взяти за 22 на знижках таку, її вистачає на день для котла газового, якщо з перервами опалювати. Або на кілька діб для компа+гаджетів+ламп
Бибер-анонимер• 56 минут назад
Ответ дляЯ в дамках
15т
Таку як перша дешевше в 2 рази купити на Ebay
Вмію заміряти найкраще• 55 минут назад
Ответ дляБибер-анонимер
А доставка
andrey_spec• 49 минут назад
Подивився ціни, все дуже сумно. Треба уточнювати технічне завдання, розуміти час відключення, які точно споживачі. Бо якщо тільки телефони позаряджати, то достатньо пауербанка на 20к +. Наступний етап - ЖК телевізор не самий великий + якесь освітлення, ще наступний етап, більше 15к грн - холодильник, на максималках - фен чи пралка, мікрохвильовка.
Вапщета• 46 минут назад
Ответ дляЯ в дамках
15т
Ох, нічого собі, знайшли... 500 за 22тис, воно котел не потягне. 500 то пікова потужність. Чистой синусоїди нема.
Знаю бакси• 40 минут назад
Экофлоу на четверть киловатт 11 тыс стоит - чтоб ноутбуки телефоны держать ок.
Я пані прохана...• 38 минут назад
у нас інвертор з аккумулятором, більше року назад купували десь за 20000. є освітлення по всій квартирі, телевізори, інтернет, холодильник, телефони і все заряджається від розеток, на 6-7 годин вистачає, але стараємось включати під вечір, потім її потрібно заряджати
Бибер-анонимер• 4 минуты назад
Ответ дляВмію заміряти найкраще
А доставка
15 доларів морем вийшла, я вище писала. Вчора отримала.