Заставляличка• 07 ноября 2023
цікаво, на мопса і на вівчарку однакові витрати чи ні будуть. у кого є досвід?
там була тема чи дорого кота тримати. от думаю може собаку дешевше. і в залежності від породи також
Папина дочка• 07 ноября 2023
они разного размера, то есть мопс ест меньше овчарки. и мопсы более болезненные
Дадосвидания• 07 ноября 2023
звичайно вівчарка більше жере
так що її дорожче
їжа це постійні витрати
мопс 10 кг важить а вівчарка 50
так що її дорожче
їжа це постійні витрати
мопс 10 кг важить а вівчарка 50
Байрактарна• 07 ноября 2023
Дворняга на самовигулі - взагалі можна не перейматися! Та може ще й кістку додому принести, бульйон зварите, взагалі в плюсі будете!
Поміркована думка• 07 ноября 2023
Еды нужно больше, всякие глистогонные, от клещей и блох тоже дороже.
Заставляличка
• 07 ноября 2023
Ответ дляДадосвидания
звичайно вівчарка більше жере
так що її дорожче
їжа це постійні витрати
мопс 10 кг важить а вівчарка 50
так що її дорожче
їжа це постійні витрати
мопс 10 кг важить а вівчарка 50
але мопс хворіє, а вівчарка ні
Поміркована думка• 07 ноября 2023
Ответ дляЗаставляличка
але мопс хворіє, а вівчарка ні
Любая собака может болеть, овчарка здесь не исключение
Заставляличка
• 07 ноября 2023
Ответ дляБайрактарна
вони погано дресируванню піддаються
Байрактарна• 07 ноября 2023
Ответ дляЗаставляличка
вони погано дресируванню піддаються
Вас наче питання утримання хвилювало.
Голена блондинка• 07 ноября 2023
Даже одна и та же порода - не показатель конкретно Ваших трат.
Сравнивать можно разве что количество и стоимость корма.
Заставляличка
• 07 ноября 2023
Ответ дляЗабобонний фрукт
Хом´яка заведіть... а краще нікого
звідки агресія? у моєму питанні нема нічого агресивного.
Вилами по Воде• 07 ноября 2023
По еде овчарка, по болезни не знаю как с овчаркой. Но судя по моему мопсу я офигеваю . В этом месяце 3 разв были у офтальмолога. Это не считая с прошлого года операции .
Забобонний фрукт• 07 ноября 2023
Якщо вас цікавлять витрати- то ераще не треба нікого заводити . В мами шпіц - проблеми зі здоров´ям і витрат там дай Боже . ... собака то не іграшка... грошей може іти дуже багато і порівнювати породи не коректно . Жоден з власників тварин не підходить до того питання , що дешевше
Заставляличка
• 07 ноября 2023
Ответ дляВилами по Воде
тю...у мене такса в дитинстві була, лише двічі хворіла за все життя. дивно це..
Заставляличка
• 07 ноября 2023
Ответ дляЗабобонний фрукт
чому не корректно? так і вибирають породи, кожен під себе, яка порода більш підійде за всіма критеріями власнику - шляхом порівняння відмінностей і т.д.
Ируся-пуся• 07 ноября 2023
Ответ дляЗабобонний фрукт
Полностью согласна! Адекватный ответ. Автор, почитайте о характере собаки. Овчарка кардинально разнится с мопсом! Прикините, кто вам ближе по характеру и образу жизни. Плюс с овчаркой надо заниматься, дрессура хоть какая-никакая.
Гл. Амурная• 07 ноября 2023
Ответ дляЗаставляличка
Овчарка в пять раз дороже обойдется, плюс дрессировка. И испорченная ванна.
Вилами по Воде• 07 ноября 2023
Ответ дляЗаставляличка
Это же хорошо что не болела.
У нас вечно глазик. То веком по царапает,вон в четверг где то на улице вечером глаз поцарапал. Короче у меня аптечка глазных лекарств 😩
Знову Я• 07 ноября 2023
Собаку точно не дешевле, чем кота содержать. От породы тоже зависит, конечно, и от размера. Но большие собаки едят много, многим породам нужен груминг и т.д. Хорошо, если здоровье нормальное. Еда, таблетки от клещей (они недешевые и давать каждый месяц, а пропуск - это лотерея), уход за шерстью, игрушки в конце концов) коты как-то не так, больше теряют, а собака вечно разгрызает свои) ещё коты сами моются) а собак все же мыть надо регулярно, иначе запах появляется, то есть плюс шампуни.
Ответ дляИруся-пуся
Ну і маючи вівчарку можу чітко сказати - ця порода точно не для квартири
Тільки приватний будинок
ШобВам_КакНам• 07 ноября 2023
Ответ дляДадосвидания
звичайно вівчарка більше жере
так що її дорожче
їжа це постійні витрати
мопс 10 кг важить а вівчарка 50
так що її дорожче
їжа це постійні витрати
мопс 10 кг важить а вівчарка 50
Овчарка неприхотлива в еде.. Не болезненная. Друг и проживёт с тобой долгую жизнь только на каше с костями.
Мопс - это заморачиваться нужно ого-го.
Но не по этому, конечно, собак выбирают.
Мопс - это заморачиваться нужно ого-го.
Заставляличка
• 07 ноября 2023
Ответ дляhrushyk
Тільки приватний будинок
а якщо дитині брати і від початку (з цуценяти) дитина буде займатись собакою, то потім, коли трохи підросте собака..чи буде досі слухатись дитину? бо дитина важить 40 кг, виходить і собака швидко доволі набере цю вагу.
Не танцую- но пою• 07 ноября 2023
Ответ дляЗаставляличка
але мопс хворіє, а вівчарка ні
Ох, як хворіють овчарки….
І лікування у них дорожче, бо ліків більше витрачається
Не танцую- но пою• 07 ноября 2023
Ответ дляЗаставляличка
Буде. Я в 14 років бігала воєнку з собакою
Ответ дляЗаставляличка
Не знаю,ми такого не практикували
Дресурою займався чоловік,вона його й вважає вожаком зграї, так сказати )
Я пані прохана...• 08 ноября 2023
Ко всему вышесказанному: овчарка - это не диванная собачка. Ее нужно грузить, она должна работать. Иначе одуреет.