СкумбріяП8• 08 ноября 2023

Фамилия мужа бывшего

Кто оставался на фамилии мужа после развода . Не хочу иметь общую фамилию с этим предателем . Но есть ребёнок 2 года и не хотелось бы иметь разные фамлиии с ребенком! Кто менял или остались на той фамилии??
В шоколаде• 08 ноября 2023
Так ребенок все равно на его фамилии останется и вы ее будете слышать и произносить.
Брюлик в стразах• 08 ноября 2023
На старій, пофіг
А я нівроку• 08 ноября 2023
Осталась на той же фамилии с бывшым мужем, первый ребенок с ней, не хотела, чтобы он был отдельно от всех. Получилось, что первый со мной с одной фамилией, а второй с мужем. И нет никаких обид, непоняток и вопросов
Бентливуман• 08 ноября 2023
Дитині Ви прізвище не зміните ніяк, тільки якщо вона сама при отриманні паспорту візьме інше.
Так що вибирайте одне з двох:
- або однакові прізвища з дитиною, але Ви на бувшій чоловіковій;
- або Ви міняєте на яке сама захочете, але з дитиною будуть різні.
parele• 08 ноября 2023
Я осталась, более того, второй раз замужем, фамилия первого мужа.
Мне лениво было бегать менять документы.
Не Пупкина, и нормально, иначе может поменяла бы.
Воленс-неволенс• 08 ноября 2023
Меняйте сейчас. Зачем вам это? Никакого значения для ребенка это не имеет. А вы не на своем месте, мягко говоря
Кинг-Конгша• 08 ноября 2023
В мене сину вже 27 років, і в нас досі однакові прізвища колишнього. Хоча 18 років у іншому шлюбі. Не жалкую, що зробила так заради дитини. Так було краще і в садочку, і в школі
ЦібаФу• 08 ноября 2023
Ответ дляВ шоколаде
Я меняла фамилию дочке вместе со своей. Сначала себе, потом ей. Правда не помню уже, нужно ли было согласие мужа.
Стрибну в гречку• 08 ноября 2023
2-й шлюб. Що тоді, що зараз, я на своєму дівочому прізвищі. Ніколи не міняла.
В шоколаде• 08 ноября 2023
Ответ дляЦібаФу
Конечно нужно
Бентливуман• 08 ноября 2023
Ответ дляparele
Я після розлучення залишилась на чоловіковій, але коли другий раз заміж вийшла, то поміняла знову на чоловікове. Мені було незручно, це як неповага до другого чоловіка (чому з першим поміняла, а з другим не хочу? хоча другий чоловік нічого не говорив взагалі на цю тему, але мені самій так було вже некомфортно).
Якби заново все, то просто взагалі не міняла б на прізвище першого чоловіка, залишилась на своїй. Це зразу купу проблем знімає.

Пощастило, що з другим склалося, вже майже 20 років разом, а то так з кожним знову міняти прізвище вже задовбалася б.
Стрибну в гречку• 08 ноября 2023
Ответ дляКинг-Конгша
А що краще для дитини?
ДелайКак_Я• 08 ноября 2023
Я в другом браке, фамилия прошлого мужа. Лень было переоформлять кучу документов
Бесбардак• 08 ноября 2023
Залишилась з прізвищем колишнього чоловіка, бо дитина.
Кинг-Конгша• 08 ноября 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
А що краще для дитини?
Мати однакові прізвища з близькою людиною. Я теж вважаю, що треба було не змінювати прізвище при заміжжі. Але молоде-дурне...
Зупка_цем• 08 ноября 2023
То чувство когда ты не ходила в загс и вообще никаких проблем с фамилией
Блондинка в Шоколаде• 08 ноября 2023
А я на девичей фамилии осталась, а дети на фамилии мужа, вообще никаких проблем
Зупка_цем• 08 ноября 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Мужу приятно это понимать?
Инфотуфелька• 08 ноября 2023
Ответ дляБентливуман

Я в свій час взагалі таке закрутила)
Вийшла заміж, поміняла на чоловіка. Через пів року поміняла на своє дівоче, бо Пупкіна бути не захо., чоловік на різних бути не захотів, поміняв на моє. Документи робив дуже довго. Коли зробив - я подала на розлучення 😃. Він після розлучення знову поміняв на своє)) це був скучний шлюб, ми розважались як могли 😂
Стрибну в гречку• 08 ноября 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
От і я не можу зрозуміти, які проблеми, коли ти на різних прізвищах з дітьми.
Звоночек• 08 ноября 2023
Ответ дляЗупка_цем
Я ходила, але не змінювала, бо не розумію навіщо це робити
90x60x90• 08 ноября 2023
Ответ дляparele
Оо, я думала у вас один муж всю жизнь. А дети от того и этого?
90x60x90• 08 ноября 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
Я тоже. Я поменяла бы, если бы супер красивая была. А так...
Хочу на Балі• 08 ноября 2023
Я вернулась в девичьей фамилии, дочь в 16дет вообще взяла фамилию которую захотела.
Молчавочка• 08 ноября 2023
Моя мама залишила прізвище батька, розлучилися коли мені було 10 років.
Я вже зараз заміжня і ношу інше прізвище, а мама залишилася з тим же
Як правильно не знаю. Я в дитинстві не зрозуміла б мабуть чому мама не хоче зі мною бути одним прізвищем.
Хочу на Балі• 08 ноября 2023
Ответ дляКинг-Конгша
А какие могут быть проблемы или заботы с разными фамилиями в садике и школе?
У нас не было проблем
Аристократка-тунеядка• 08 ноября 2023
Я не розумію, для чого брати прізвище чоловіка. Раніше так робили, щоб показувати приналежність до роду чоловіка. Але ми живемо в інший час. Я не ´власність´ чоловіка, щоб носити його прізвище. Залишила дівоче прізвище.
Кинг-Конгша• 08 ноября 2023
Ответ дляХочу на Балі
У нас не было проблем
Чудово, в нас теж. Нам так комфортніше)
Хочу на Балі• 08 ноября 2023
Ответ дляКинг-Конгша
Чудово, в нас теж. Нам так комфортніше)
Да каждый делает как хочет, это прекрасно
Позаземний розум• 08 ноября 2023
Развелась. Осталась на фамилии первого мужа с детьми. Потом через год вышла замуж. Второй муж захотел, чтоб я взяла его фамилию. Да и зачем мне фамилия бывшего? Дети меня прекрасно поняли. Никто не в претензии. Тем более, что старший ребенок уже совершеннолетний, меньший школьник на разных мы с ним. Особо не мешает. Мне все нормально. Второй муж как отчим отличный для детей, то они очень рады, что он есть