...аяприкольная• 08 ноября 2023
Очікую на вимкнення світла, це мій ПТСР?
Читала, що це - один з проявів ПТСР. Але справді часто ловлю себе на думці, що постійно думаю про це і чекаю. Давно нічого серйозного не було, і мене це якось аж бентежить. Я така одна? Це потрібно лікувати чи само пройде?
Омлетик• 08 ноября 2023
Ответ дляИванка Бур
Це потрібно аноніма зняти за нагнітання
Удалено администрацией...
Техпаспорт на медузу• 08 ноября 2023
Ответ дляИванка Бур
Це потрібно аноніма зняти за нагнітання
Вы хоть бы дальше, чем заголовок осилили
Иванка Бур• 08 ноября 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Это вы не осилили понять для чего такие темы создаются
Ангелок з ріжками• 08 ноября 2023
Не одна. Але в мене в житті часто так, що краще не очікувати чогось хорошого, щоб потім не так гірко було. Якщо жопа трапляється і очікував її, то легше. Якщо очікував і жопа не прийшла вже можна і порадіти від душі.
genteestupida• 08 ноября 2023
Это наши ждут обстрелов .. ну чтоб там « ужасная зима « отключения света .. а то новости уже есть ..
Секретница• 08 ноября 2023
Заспокойтеся, досвід вже є, тому якщо навіть щось подібне повториться, то вже всі знають що робити.
У всіх різна психіка, у Вас думаю просто флешбеки з минулого, це нормально.
Ответ дляАнгелок з ріжками
до речі, я сама по життю така сама)
Nathalie27• 08 ноября 2023
Ответ дляИванка Бур
Объясните нам, для чего?
Елена - 79• 08 ноября 2023
Ответ дляabrikas
до речі, назву моєї теми змінили і прибрали про очікування обстрілів.а я їх чекаю так само, як і вимкнень е/е)
Изменили, и теперь непонятно, что такое ПТСР
Tasya-Natusya• 08 ноября 2023
Ответ дляkpss2017
Валерьянка тут не поможет
Пам´ятаю, минулого року почалася тривога близько п´ятої ранку, тоді часто так бувало, я схоплювалася, поповнювала запаси води,ставила техніку на зарядку, але заснути вже до ранку не могла і якось бахнула винця, просто залпом випила і стало пофіг і виспалася гарно)) і тут дівчата в шість ранку просекко пили)
Ответ дляabrikas
Это из-за адреналина, который выделяется при таких ситуациях. Это нормально, хоть и странно. Ваш организм требует свою дозу адреналина и потом чтобы всё закончилось и можно жить.