Точная копия плова• 08 ноября 2023
Знайома категорично робить покупки в інтернеті.
Ось дізналась я випадково, що людина (знайома ) категорично висловлюється проти покупки вживу, тобто вона впевнено говорить, що :
- я не люблю ходити по магазинах,мені краще забрати з почти , і я взагалі нічого не купляю вже багато років, я не люблю людей,особливо продавців, вони " ципляюьься " до мене,краще спокійно поклацаю мишкою в інтернеті.
І проаналізувавши, я зрозуміла що так і є, приблизно років 3 , як я їх знаю , вона не ходить за речами вживу, все через інтернет.
Що ви думаєте про це?
Доречі це стосується усього крім їжі і ліків.
І побутова техніка і одяг, верхній одяг,усе .
Що ви думаєте про це?
Латексне альтер ЕГО• 08 ноября 2023
Я замовляю абсолютно все в інтернеті, окрім їжі вже років 10. Саме цікаве, що одяг сидить краще, ніж бігати по магазинам та міряти. Замовляю одяг всій сім´ї, часто з ін.сайтів.
Проблемный ребенок с особенностями, то одно то другое, плюс часто болел, то вживую только продукты покупаю, когда с мужем оставляю. А так почти с рождения все по интернету, все всегда было нормально даже с предоплатой, одежда на ребенка и меня тоже укр интернет магазин, все забираю с почты когда удобно.. Даже могие лекарства почтой дешевле. Единственное что все замеряю сантиметром, и обувь еще недавно покупала с ребенком вместе, нестандартная нога. И в селе у свекрови когда была покупала некоторые вещи на базаре, в Киеве все почтой в основном. В принципе, вполне нормально. Размеры у нас с сыном стандартные( не маленькие но под стандартные параметры подходят).
Файна_зупка• 08 ноября 2023
Ответ дляZelenkа
І при замовленні на таблетки. юа ціни нижчі набагато
И 911 постоянно код на скидку присылает)
Файна_зупка• 08 ноября 2023
Ответ дляZelenkа
А 911 це така сама штука, як таблетки? Ніколи не користувалась, наступного разу замовлю. Та просто навіть на недорогих печаєвських таблетках різниці онлайн і в аптеці вже 15 грн, 39 і 54.
Даже удобнее, там есть доставка на почтовые отделения, на нп от 500 или 600 бесплатно, а Укрпочта просто бесплатно. У них есть даже чат бот в телеге
Ответ дляФайна_зупка
О, дякую! Та я зазвичай все збираю в одній аптеці, потім забираю. Знайома пенсіонерка освоїла таблетки.юа, то катається з різницю в 15 копійок на інший край міста
Файна_зупка• 08 ноября 2023
Ответ дляZelenkа
И то развлечение😀
Ну мне 911 даже удобнее, часто заказываю на НП, так как под домом, не надо никуда заходить. Так что пробуйте)