Тишком нишком• 08 ноября 2023
Як живеться в Україні батькам дітей із РДУГ
Мій син пʼє Концерта 36, зараз шукала по всій Україні її і що ви думаєте? Знайшла в Одеській аптеці і одна баночка коштувала 12300 грн!!! Це як можна ставити таку ціну? Баночки однієї вистачає лише на місяць😢
Тишком нишком
• 08 ноября 2023
Ответ дляОйЙой
Омг, дуже співчуваю((( моєму 10, рдуг майже зник, дякувати богу.
Дякую, я в ах.ї якщо чесно, місяць тому купляла за 4000 грн.
ОйЙой• 08 ноября 2023
Ответ дляТишком нишком
Можливо дешевше привозити з Польщі чи Німеччини?
Всміхайлик• 08 ноября 2023
Ответ дляЛеопардові панчохи
Всі знають що таке рдуг?
Мабудь треба щоб усі оте слово гуглили, а потім щоб у них на ту тему реклама вилазила два дні підряд куди б вони не зайшли, навіть на Совєтчицю.
Тишком нишком
• 08 ноября 2023
Ответ дляЕкатерина27
А что от СДВГ назначают таблетки?
Звісно, є дві групи ліків з різними діючими речовинами - Метілфенідат та Атомоксетин.
Тишком нишком
• 08 ноября 2023
Ответ дляОйЙой
Концерту або Медікінет відмовляються везти з Польщі.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 08 ноября 2023
Ответ дляЕкатерина27
А что от СДВГ назначают таблетки?
Конечно. А как учиться детям?
Тишком нишком
• 08 ноября 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Много групп родительских ищите там все есть ,и перевозчики есть.
Відповідь вище
Тишком нишком
• 08 ноября 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Конечно. А как учиться детям?
Так, без ліків неможливо вчитися й просто сидіти.
Непогодка• 08 ноября 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Конечно. А как учиться детям?
А как определить, что уже пора назначать подобный препарат? Нам врач ни один не назначил (кучу неврологов обошли). Но дочь учится плохо, потому что не дослушивает/не дочитывает задания до конца. Начинает отвечать раньше, чем закончат вопрос. Или вообще не слушает вопрос. Недописывает слова, или, в спешке, пишет другие буквы. Интеллект в норме.
Тишком нишком
• 08 ноября 2023
Ответ дляНепогодка
Це до психіатра треба, а не до невролога.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 08 ноября 2023
Ответ дляНепогодка
У нас тоже так,но я не буду давать лекарство. У нас детокс поломан. Куда ещё концерту.
Непогодка• 08 ноября 2023
Ответ дляТишком нишком
И у психиатра были. Там вообще почти никаких отклонений не увидели. Ну, она ж на вопросы отвечает адекватно, посидеть более-менее спокойно у врача может минут 5-10. А то, что при этом болтает ногами, или вмешивается в разговор, или задаёт кучу вопросов по теме и не по теме - не посчитали за отклонение. Я не знаю, может, какой-то неправильный психиатр....
Тишком нишком
• 08 ноября 2023
Ответ дляНепогодка
Тут є перелік доказових психіатрів по всій Україні.
Непогодка• 08 ноября 2023
Ответ дляТишком нишком
Дякую
ОйЙой• 08 ноября 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Конечно. А как учиться детям?
Не всім, лише у важких випадках
Чудо Ф_ф КеДаХ• 08 ноября 2023
Ответ дляОйЙой
Не всім, лише у важких випадках
Согласна. Мы без учимся . Если это можно так назвать. Если бы было очное обучение не знаю как бы было.
ОйЙой• 08 ноября 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Моєму, доречі, дистанційка теж краще давалася, але зараз очно вже. Вчителю співчуваю, щодо поведінки, але мій іноді має навіть 12 балів.
Затишне кубло• 08 ноября 2023
Автор, це жах. Я не знаю, що вам порадити, дуже вам співчуваю. Назначають ліки, яких навіть немає в Україні. І що робити батькам таких дітей, куди йти, кому жалітися…
На жаль, не знаю як ми можемо вам допомогти
Тишком нишком
• 08 ноября 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Дякую, нажаль, дитина буде без ліків цей місяць, а я вбʼюся із ним.
Тишком нишком
• 08 ноября 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Але, скоріше всього, буду виїжджати до Польщі, бо неможливо так жити. Читала, що в Польщі Концерта в цьому дозуванні коштує приблизно 86 зл, польський аналог Медікінет взагалі десь 20 зл і по якомусь новому закону їх можна отримувати Безкоштовно.
Затишне кубло• 08 ноября 2023
Ответ дляТишком нишком
Правильно зробите
За кордоном хоча б якось думають за людей
В мене дід з інвалідністю, 1 група, треба постійно підгузки, думали, що хоч трохи будуть видавати безкоштовно, але сказали, що не положено 🤷🏻♀️
Тишком нишком
• 08 ноября 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Правильно зробите
😢Це в Україні чи в Польщі?
Затишне кубло• 08 ноября 2023
Ответ дляТишком нишком
😢Це в Україні чи в Польщі?
В Україні, але ми виїжджати не будемо, можливо пізніше. З лежачою людиною дуже важко переїжджати
Тишком нишком
• 08 ноября 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Здається є організація, яка допомагає вивезти людину з інвалідністю в іншу країну. Рубікус, чи як вона там називається?!
А я нівроку• 08 ноября 2023
Ответ дляВсміхайлик
Ті, кому адресовано питання, гуглити не будуть.
Затишне кубло• 08 ноября 2023
Ответ дляТишком нишком
Та ж діло не тільки в тому, щоб вивезти. Важко влаштуватися. Якщо в Польщу, то як квартиру знайти, якщо людина повністю лежача й себе не обслуговує взагалі. А якщо в Німеччину, то не уявляю як дід буде жити в лагері. Він людям заважати буде, та й люди йому.
Ми вирішили нікуди не їхати, лише в крайньому випадку.