ВсеЧетко• 08 ноября 2023
Дівчата, цікавлять ваші відгуки про Smas lifting, чи дійсно це дієва процедура?
39 років, багато зморшок, чула ,що смас ліфтінг-це порятунок. Також цікавить м.Дніпро, лікар ,який проконсультує і який зробить цю процедуру . Дякую❤
Безлім на все• 08 ноября 2023
я робила альтеру, нижню третину обличчя, тижнів зо два було відчутя як синців всередині, пройшло пів року, я особисто змін не бачу
Я тертий жук• 08 ноября 2023
Может пока укольчиками обойтись? Моно нитками?
Я много читала на него. Это какая то лотерея без гарантии. Но довольных %%%40 есть.
Много зависит от вашей кожи, ее типа и самого аппарата
Дівчина заглядєніє• 08 ноября 2023
я цікавилась цим. він працює на худому лиці, де птоз. тобто шкіра обвисла є. але! це ж тканини ’зварюються’ я так зрозуміла під шкірою будуть шрами. тому не ризкинула. Але може я не вірно зрозуміла..
Каляка маляка• 08 ноября 2023
все залежить від аппарату, на гарному аппараті процедура коштує 65000 грн, для мене це забагато, а на дешевому аппараті можно тільки хуже зробити
Дівчина заглядєніє• 08 ноября 2023
Ответ дляКаляка маляка
от і я таке чула від косметологів(
Каляка маляка• 08 ноября 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
от і я таке чула від косметологів(
за такі гроші є багато інших процедур)
Прокачую сідниці• 08 ноября 2023
Я б не робила, краще зморшки бланшингом заповнити, ботокс, потім біо для зволоження. Або з апаратки лазерне омолодження.
Пи Пи Пилюля• 27 ноября 2023
Це той апарат, який ’запікає’ колаген, типу як мясо в мікрохвильовці стає трохи приготованим? Я махала таку процедуру - впевнена, що скоро її заборонять як шкідливу