НЛОша• 09 ноября 2023

Роз’ясніть, благаю, що це?

Дівчата, щось мене всю трусить.
Сьогодні біля квартири побачила 50 коп.
Я не вірю в це все, але мені це не сподобалось. Я сфоткала, хотіла кумі показати.
В мене поганий зір, крім монети я нічого не побачила. Зараз збільшила фото і просто в шоці. Там голка з ниткою. Мені ж не здається?
Що це? Що робити? Хто розбирається?
Каяспер• 09 ноября 2023
Похоже на то. Это под вашей дверью? Выйдите посмотрите, что там
Кинг-Конгша• 09 ноября 2023
На вулицю винесіть і не грузіть себе
Куколка-мяуколка• 09 ноября 2023
Выбросьте и забудьте. Кто-то балуется.
Мужа ни у кого не уводили?)
Снежнакомка• 09 ноября 2023
Ой, не партесь, то мітка від крадіїв-ограбити Вас хочуть.
Куколка-мяуколка• 09 ноября 2023
Ответ дляСнежнакомка
Успокоили)))
Потужна махіна• 09 ноября 2023
Не слишком ли толстый носик для иголки? И кривая, больше на палочку похоже.
А зачем монетку фоткали? Примета какая-то?
Natalia505• 09 ноября 2023
Якась бл...ь щось робить. Руками не зачіпайте. На папірець підштовхніть чимось і у смітник. Все буде добре.
Снежнакомка• 09 ноября 2023
Ответ дляNatalia505
Ну от нащо? Я автора заспокоїла, а Ви нагнітаєте.
Алекс-1022• 09 ноября 2023
Лучше обратиться к эксперту по таким вопросам
Natalia505• 09 ноября 2023
Ответ дляСнежнакомка
Чим саме? Те що робили це однозначно, мені таке кидали і не один раз. Плювати я хотіла і автору раджу.
Чесно брешу• 09 ноября 2023
Все. Это самое сильное, что я видела. Куме не показывайте - пожалейте человека, не тяните за собой.
Кнопус• 09 ноября 2023
да какие-то малолетки играются в ведьм и чары, выбросите и забудьте...а помните письма в ящик кидали-если не напишите 20 раз не будет вам счастья люди придумывают все и сами этого боятся
автор НЛОша • 09 ноября 2023
Ответ дляКаяспер
Так, саме під квартирою.
Кнопус• 09 ноября 2023
Ответ дляКаяспер
так ,автор уже посмотрел
Заместитель Анонима• 09 ноября 2023
Ответ дляНЛОша
Так, саме під квартирою.
Є камери у підʼїзді?
автор НЛОша • 09 ноября 2023
Ответ дляПотужна махіна
Хотіла в куми спитати, що то може бути. Живу з донькою. Монети не падали з карманів.
Кнопус• 09 ноября 2023
Ответ дляЧесно брешу
то може зразу куме и кинуть под дверь?!
Natalia505• 09 ноября 2023
Нічого не діє якщо у вас немає в те віри. Все по вірі ваші. Можете з сіллю попрацювати, це вас автор заспокоїть. Як психотерапія.)) Бабусь старих, ненависних маразматичок в під´їзді немає?
Кнопус• 09 ноября 2023
Ответ дляНЛОша
може подружки доньки?!
Файна дівка• 09 ноября 2023
На папірець і підпалити. Тому хто підкинув пектиме, прибіжить чи зателефонує. Руками не чіпайте.
автор НЛОша • 09 ноября 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Є камери у підʼїзді?
В нас консʼєрж
Снежнакомка• 09 ноября 2023
Показати прикол? Лежать під дверима третій день)
Каяспер• 09 ноября 2023
В фб есть группа Эзотерика, там сидят одни ведьмаки, экстрасенсы и прочие. Если сильно волнуетесь и не знаете, что делать, задайте там вопрос, там такое любят,накидают вам ответов, что с этим делать
Кнопус• 09 ноября 2023
Ответ дляФайна дівка
а як голка й монета будуть горіти?!
Кнопус• 09 ноября 2023
Ответ дляСнежнакомка
добавьте трошки своїх
Святатабожа• 09 ноября 2023
Ответ дляСнежнакомка
ну це єрунда)) а голка де? Тут же саме в цому натюрморті фішка((
Файна дівка• 09 ноября 2023
Ответ дляКнопус
а як голка й монета будуть горіти?!
Папір горітиме.
Natalia505• 09 ноября 2023
Ответ дляКнопус
а як голка й монета будуть горіти?!
Звісно не згорить але та сволота може в той самий день прибігти в гості.
Кнопус• 09 ноября 2023
Ответ дляКаяспер
ага и сразу автору, пришлют -,за удаление порчи 1000 грн.
автор НЛОша • 09 ноября 2023
Ответ дляNatalia505
Я в цій квартирі живу з дитинства. І коли була мала, памʼятаю що був скандал із сусідкою, що начебто вона щось комусь таке робила. Сусідка ця досі жива, їй років 65-70