Мэри Попкинс• 1 час назад
Найкращий спосіб консервувати базилік
Сушений мені не подобається
Морожений, так собі. Можливо справа у тому, що я не правильно перемелюю? На смак виходитьбільше трав´янистий ніж базиліковий.
Чи є спосіб зберегти свжість і смак базиліку?
Мэри Попкинс
• 1 час назад
Ответ дляДаю справку
Він взимку свіжий є в супермаркеті.
Я в курсі, кеп.
Питання у іншому.
Мэри Попкинс
• 1 час назад
Ответ дляМаю сечі
А нащо його консерувати? І потім куди його з розсолу?
З якого розсолу?
Даю справку• 1 час назад
Ответ дляМэри Попкинс
Я в курсі, кеп.
Питання у іншому.
Мені цікава доцільність консервування, нафіга?
Мэри Попкинс
• 1 час назад
Ответ дляДаю справку
По пріколу.
Подобається мені той, що я вирощую. Що такого?
Питання поставлене чітко, поговорити - в інші теми, або створюйте свою.
Мэри Попкинс
• 1 час назад
Ответ дляМаю сечі
А що таке консервація?
Консервація (лат. conservatio, збереження) — дії, спрямовані на довгострокове збереження об´єктів
ХтоЯкщоНеЯ• 1 час назад
Ответ дляМэри Попкинс
Скажи что ты с ним собираешься делать я тебе скажу как его сохранить
Маю сечі• 1 час назад
Ответ дляМэри Попкинс
Даю справку• 1 час назад
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Вона ж пише прикалуватись. По приколу консервувати базилік.
Мэри Попкинс
• 1 час назад
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Та питала я уже в чаті. Каже перетерти і морозити.
Трохи травянисте виходить. Відразу проявляється.
ХтоЯкщоНеЯ• 1 час назад
Ответ дляМэри Попкинс
Ты вообще правильно поняла мой вопрос
Даю справку• 1 час назад
Ответ дляМэри Попкинс
Тому що зелень заморожують кубиками в оливкові олії. Якщо хочеться зберегти більше смаку і аромату.
Борисфенка• 1 час назад
Чого тільки люди не придумають.
Те саме питання - тільки про свіжий кріп. Морожений не люблю.
Мэри Попкинс
• 1 час назад
Ответ дляДаю справку
Ні, не виходить добре. З практичної т.з.
Мэри Попкинс
• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Чого тільки люди не придумають.
Я морожу лише стебла, для супів. А саму зелень, вершечки, теж не знаю як. По можему з кропом навіть більша засада ніж з базиліком.
Приму в дар• 1 час назад
Ответ дляМэри Попкинс
Я в курсі, кеп.
Питання у іншому.
В чем? поставить на подоконник пару горошков со свежим базиликом и периодически их обновлять по мере убывания? и зачем тогда что-то консервировать?
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляМэри Попкинс
Та з усією щеплення засада. Свіжу треба купувати, варіантів нема.
Приму в дар• 1 час назад
Ответ дляМэри Попкинс
По пріколу.
так выращивайте и дальше, поставьте на подоконник длинный ящик со свежим базиликом, пусть колосится всю зиму на кухне.
Мэри Попкинс
• 1 час назад
Ответ дляПриму в дар
і для цього мені потрібно продату мій будинок і купити новий, щоб вікна на південь виходли. Правильно я вас розумію? Да без проблем!
Приму в дар• 1 час назад
Ответ дляМэри Попкинс
для досветки достаточно купить фитолампу нужной мощности
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляМэри Попкинс
Якраз базілік у вазонах чудово росте. І петрушка. А кріп не хоче
Впораюсь зі всим• 1 час назад
Ответ дляПриму в дар
нет. сказала дом - значит дом.
нафига эти полумеры
Приму в дар• 1 час назад
Ответ дляВпораюсь зі всим
нет. сказала дом - значит дом.
нафига эти полумеры
и то правда
Мэри Попкинс
• 1 час назад
Ответ дляПриму в дар
купувала. Не працює та що для дому. А промислову для мох трьох кущів базиліку і 10 помідорів купувати і утримувати не вигідно.
Це займає значно більше місця і потребує більшого догляду ніж ви собі уявлієте.
Organic• 1 час назад
Ответ дляМэри Попкинс
Я морожу баклажан с базиликом, то вкус базилика чувствуется очень даже. Может листочками морозьте? А потом при добавлении просто крошите мороженные листочки?