Виннипуховна• 09 ноября 2023
Чи можна провезти через кордон у Пшемешлі алкоголь.
Їду до друзів у Польщу. Попросили привезти пляшку бренді. Ні разу не їздила через Пшемишль. Через Хелм, Варшаву як повезе. А як через Пшемишль. Яка там таможня?
Виннипуховна
• 09 ноября 2023
Ответ дляЯ вся ваша
А хіба одну пляшку спртного не можна везти потягом?
Я не знаю. Пам´ятаю як їхали до Варшави то питали чи є алкоголь з собою.
Крайня невістка• 09 ноября 2023
Ответ дляВиннипуховна
В Перемышле тоже спрашивают про алкоголь и сигареты
Я алкоголь не возила, а сигареты две пачки
Я вся ваша• 09 ноября 2023
Ответ дляВиннипуховна
Літаком можна в багажу, чому потягом не можна одну пляшку?
Виннипуховна
• 09 ноября 2023
Ответ дляЛижТолько
Всі норми провезення багажу є в інеті, зокрема й про алкоголь
Дякую. Почитаю зараз
Я вся ваша• 09 ноября 2023
Ответ дляВиннипуховна
Це перший сайт що попався в пошуку у Гугл, 0.5 можна і 2 пачки цигарок потягом
Я вся ваша• 09 ноября 2023
Ответ дляВиннипуховна
Дякую. Почитаю зараз
Читаю через раз) начебто можна
кураГАЛЯ• 09 ноября 2023
Ответ дляВиннипуховна
Це є не означає, що ви його везти не можете, просто в межах норми. 1 літр міцного алкоголю можете сміливо везти
кураГАЛЯ• 09 ноября 2023
Ответ дляЯ вся ваша
Міцних - літр
Булку Дай• 10 ноября 2023
Ответ дляЯ вся ваша
Ось із сайта Укрзалізниці. Коли купуєш квиток, видає це нагадування.
Згідно цих правил, не більше 1 л алкоголя, міцніше 22,3%.
Я вся ваша• 10 ноября 2023
Ответ дляБулку Дай
Ну ось бренді може вести автор - міцність більше 22,3) 1 пляшку без проблем