МУСЯкомарова• 10 ноября 2023
У кого були ялинки штучні новорічні HVOYA, Еліт, Казка, Королева. Яка краща?
Порадьте яка у вас ялинка
Добро с Кулаками• 10 ноября 2023
МУСЯкомарова
• 10 ноября 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
Це якого выробника? Є ялиночка Еліт від Смереки. Дуже-дуже подобається
Дуже гарна, я думала що ці назви і є виробник, тепер зовсім запуталася
Туся муся• 10 ноября 2023
У нас теж Еліт. Так, гарна, але я втомилась її розправляти, і знову скручувати.
Ось таке хочу🤭
Добро с Кулаками• 10 ноября 2023
Ответ дляТуся муся
Ось таке хочу🤭
Та якось не дуже це проблемно. Вона в нас уже років 5. То одного року донька не витерпіла і сама її витягла з коробки і прикрасила.
Добро с Кулаками• 10 ноября 2023
Ответ дляМУСЯкомарова
Спочатку ми купили зелену Еліт. Але вона була для нас затемна. Увечері взагалі здавалась чорна. Потім вже взяли голубу. По назвам не підскажу.
Туся муся• 10 ноября 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
Поставити ще нічого, діти теж якось самі прикрашали. Я потім розправляла, звісно. А ось скрутити потім важко.
Добро с Кулаками• 10 ноября 2023
Ответ дляДжавеліна
Яка вишукана та стильна ялинка!
Дуже сподобалася! Теж розглядаю блакитну модель. Ще раз переконалася, що дуже гарно виглядає.
Дякую дуже. Вибрали досить вдале вбрання ялинці. Що декілька років так прикрашаємо і не набридає
Добро с Кулаками• 10 ноября 2023
Ответ дляТуся муся
Можливо. Але в нас папа дужий, раз два прижав і в коробку))) У нас була звичайна ялинка, ото розправити її було проблема, точніше стояла, яка вже є. Витягнув її, а вона, як пожована, м´ята і що хоч їй роби. А цю просто основні гілки правильно потрібно виставити і готово