Пошаманю• 09 ноября 2023

Можно пожалуйста предостережение от карт? Таро или игральные

Виктория 23
тянитолкайка• 09 ноября 2023
Голову об косяк разабьешь 11.11

Я-ваш шанс• 09 ноября 2023
Только вспоминала что давно таких тем не было))
Я-ваш шанс• 09 ноября 2023
И тем гаданий на анонимах не было давно
Чаклунка-ведунка• 09 ноября 2023
дocтигните уcтoйчивoгo мaтepиaльнoгo пoлoжeния cвoим тpудoм.
Я-ваш шанс• 09 ноября 2023
Ну вас, автор. Пошла смотреть себе на работу. И такие плохие расклады получились.
Мию чакри щоденно• 09 ноября 2023
Друзів справжніх треба цінити
Привіт з ботойбіччя• 10 ноября 2023
К люде бащак из Днепра не ходите. Она гадать не умеет. Все вранье.
IvannaTaro• 13 ноября 2023
на який час застереження?
автор Пошаманю • 13 ноября 2023
Ответ дляIvannaTaro
на який час застереження?
На ближайшие 3 месяца

IvannaTaro• 13 ноября 2023
Ответ дляПошаманю
На ближайшие 3 месяца
не впускайте в своє життя людину з минулого , навіть якщо він буде казати що змінився , що кохає і все буде по новому , буде багато обіцяти , але не знову одні повітряні замки.. хоч почуття до нього у вас ще є , але не наступайте на ті ж самі граблі, він не зміниться , а вам сиве волосся в 23 роки не потрібне.
Простецкая• 13 ноября 2023
Ответ дляПошаманю
На ближайшие 3 месяца
на теперішній час - вам не потрібно брати відповідальність на себе. Менше привертати на себе уваги. Далі- вам потрібно буде поїхати кудись
автор Пошаманю • 13 ноября 2023
Ответ дляIvannaTaro
Спасибо 😊