За кого из кандидатов в президенты вы бы проголосовали?
Результат:
вже голосів:
452 (32.75%)
Свой вариант
300 (21.74%)
Залужный
273 (19.78%)
Порошенко
225 (16.3%)
Зеленский
46 (3.33%)
Арестович
39 (2.83%)
Тимошенко
34 (2.46%)
Буданов
11 (0.8%)
Притула
Ответ дляrybka21
Ну тобто це просто ваші фантазії
Конечно, это просто мое мнение и прогноз кандидатов.
А что вы тут ожидали услышать?
Ответ дляSova splushka
Залужний навряд чи піде, отже, Зеленський і Порошенко. І-і-і-і-і, почнеться традиційний український танець ’на граблях’. Не здивуюся, якщо 73% перетвориться лише на 68% (оптимістичний прогноз, бо надіюсь, що хоча б 5% прозріло нарешті).
судя по даже этому опросу, мало прозревших, увы
Ответ дляLyudaT
Есть. Это примерно как когда люди голосовали по принципу ’лишь бы не Порошенко’.
Нету. В таком случае это должен быть один кандилад. А таких малоизвестных будет много.
Чтобы сработало ’лишь бы не Порошенко’, кандидат должен быть очень известным и узнаваемым.
Собсьвенно, это именно так и произошло в 2019
Ответ дляНісенітниця
Неизвестно, сколько будет малоизвестных) да и вообще неизвестно, будут ли выборы. Скорее не будет
healer09648293• 10 ноября 2023
А можна без президента? Замість нього кілька чоловік рада і все.
Ответ дляrybka21
То взагалі невідомо нічого ані про вибори, ані про тим більше - кандидатів. А ви вже прибігли сюди злочинця піарити. Який може бути мураєв? Ви зовсім там на своїх болотах...пі пі пі
Я пиарю мураева? Вы ничего не перепутали? Это вон в тех других темах путина и януковича пиарят
Ответ дляНісенітниця
У тех, о которых не слышали, нет шансов пройти во второй тур
ви забули головного. ’Найпотужнішу’ людину. ..он запахло виборами і вже анонсують його інтерв’ю мосійчук... так що у нас може бути все..
хоча думаючи за оце все, то ми народ- точно достойний того, кого вибрав. (паралельно беручи гуслі і плачучи про свою важку долю.. ), а те,що це все з’язано, то розуму немає зрозуміти. (((.
Ответ дляSova splushka
Хе-хе, я лично думаю, что Порошенко во второй тур не выйдет.
Вот будет большой сюрприз ))