Физрукая• 10 ноября 2023

Як себе змотивувати …

Я лікуюсь від тяжкої депресії… постійно себе гризу, що довела житло до такого стану, у мене все розкидано… роблю щось частинами, але порядку всеодно немає… максимум мене вистачає на приготування їжі , на це потрібно надзусилля в подібному стані…
Допоможіть знайти• 10 ноября 2023
лечитесь медикаментозно?
Ворую вкусняшки• 10 ноября 2023
У меня бардак и никакой депрессии)) Забейте!
автор Физрукая • 10 ноября 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
лечитесь медикаментозно?
Так, приймаю ад , тільки початок довгого лікування
автор Физрукая • 10 ноября 2023
Ответ дляВорую вкусняшки
Може ми про різний бардак …
Муркамурковна• 10 ноября 2023
Визивайте клінінг на прибирання, а сама просто підтримуйте те що прибируть
автор Физрукая • 10 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
Для мене це на жаль непосильно дорого і чоловік не зрозуміє … він допомагає наскільки можливо
Бешене сарі• 10 ноября 2023
Не ви одна, в мене депресії немає, а житло виглядає страшно, не можу поприбирати роками..
Летала_НаМетле• 10 ноября 2023
Я здатна щось робити, коли після чергового прийому АД починають діяти. Десь дві-три години є на найважливіші справи, але в цей час переважно працюю. Потім, уже нічого не можу(
автор Физрукая • 10 ноября 2023
Ответ дляБешене сарі
Зранку хотіла вимити холодильник , дещо приготувати … вмовляю себе , заставляю, так не можна , треба - треба - треба.
Допоможіть знайти• 10 ноября 2023
Ответ дляФизрукая
тогда - немного позже - сможете все организовать
сейчас больше концентрируйтесь на отдыхе и восстановлении себя
Бешене сарі• 10 ноября 2023
Ответ дляФизрукая
В мене холодильник з літа не мився. В неділю вимила дві полиці, все, на більше мене не вистачило
Я Вас не боюся• 10 ноября 2023
лікар каже, що це депресія, мама каже що ви лінива

вспомните как вы жили в детстве, неужели в бардаке?

начните с дисциплины, застилайте каждое утро кровать и в субботу беритесь за тряпки и вымывайте все, устроили позорище какое-то, взрослая тетка, а за собой убрать не можете, чтобы не жить как свинюшка
автор Физрукая • 10 ноября 2023
А я не можу забити , на мене це давить… але все так і стоїть… раніше такого не було …
Я Вас не боюся• 10 ноября 2023
Ответ дляФизрукая
надо себя заставлять
автор Физрукая • 10 ноября 2023
Ответ дляЯ Вас не боюся

Вдома все було по - іншому. Я себе не жалію, але в такому стані я і кімнати добре не приберу
автор Физрукая • 10 ноября 2023
Ответ дляЯ Вас не боюся
надо себя заставлять
Дякую , треба
Я Вас не боюся• 10 ноября 2023
Ответ дляФизрукая
отставьте свой перфекционизм
уберите как можете
автор Физрукая • 10 ноября 2023
Ответ дляЯ Вас не боюся
отставьте свой перфекционизм
уберите как можете
Так , це також мене загнало в прірву …
Я Вас не боюся• 10 ноября 2023
Ответ дляФизрукая
Так , це також мене загнало в прірву …
поищите видео с уборкой, вдохновитесь и вперед!

ну честно, человек это существо разумное, не ничего непосильного, уборка это элементарный минимум самообслуживания
Ms. Любмая жена• 10 ноября 2023
Хочу вас поддержать 🌺 Может разделите, сегодня убираю в одной, завтра в другой комнате, или по несколько дней на комнату. Поддерживать порядок проще, чем убирать с нуля. Ставьте посильные задачи. Лично для меня приготовление пищи сложнее всего, каждый день нужно говорить, купить принести, все перемыть, я просто себя заставляю
Брюльтик• 10 ноября 2023
Перестаньте себе гризти, бо так і ліки не допоможуть. Саме головне ваше здоровья і самопочуття, вам стане ліпше і все зробите. Не силуйте себе, робіть все коли є бажання.
Кров з молоком• 10 ноября 2023
Лучше кое как, но убрать, знаю по себе, тоже стала в этом году такой как вы пишите, то могла убрать хорошо всю квартиру, а это по частям хотя бы теперь, никак не отмою духовку и вытяжку
mavka.cy• 10 ноября 2023
а що ви хочете робити? до чого є мотивація. що будете робити, якщо взагалі немає ніяких треба ?