Плакулька• 10 ноября 2023

Скільки нового ви взнали на цьому тижні, році?

Розкажіть, що вас вразило чи здивувало в цьому році?
Які цікаві нові слова вивчили та взнали українською чи іншою мовою?
Може навчились новій професії і отримали позитив, радість, ріст або розчарування?
Вам подобається нова інформація?
Результат:
вже голосів: 13
6 (46.15%) Так
3 (23.08%) 50\50
2 (15.38%) Тиц
1 (7.69%) Ні
1 (7.69%) Шукаю варіанти для навчання
ЯНаПэПэ• 10 ноября 2023
Вчу іспанську, вже почала вітатися з котом іспанською мовою, він поки що мене не розуміє.
автор Плакулька • 10 ноября 2023
Хто знає, коли буде сніг?
Г@Л@В@ломка• 10 ноября 2023
Все, що я вчу - до одного місця. Роботу знайти не можу, т.я графік дитини дуже активний, а помічників немає.
Карусель-весель• 10 ноября 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
У наших фермитеров есть собака. Теперь она понимает не только немецкий, но и украинский-русский языки. ’Домой, кушать, нельзя, иди ко мне, держи, какая красивая девочка’
Поторописька• 10 ноября 2023
Я мову іноземну вивчила до В2, й англійську до С1 пвлтягнула. Вам усі нові слова написати? Нова інформація подобається, а може бути інакше?
автор Плакулька • 10 ноября 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Що ви вчите?
Ви написали основного забирателя вашого часу)
Не засмучуйтесь, діти швидко ростуть)
Навчання ніколи не буває зайвим!
автор Плакулька • 10 ноября 2023
Ответ дляПоторописька
Так, може.
Разгуляшка• 10 ноября 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Ви молодець, бо дехто все життя живе в країні і мову ніяк не опанує😁
Г@Л@В@ломка• 10 ноября 2023
Ответ дляПлакулька
Що ви вчите?
Не засмучуйтесь, діти швидко ростуть)
Навчання ніколи не буває зайвим!
Картинка 🔥
Дякую! Вчила нідерландську мову, закинула. Оновлювала знання із коммунікацій всередині компанії, не вийшло із роботою. Те, що стабільно, то це хобі, редизайн інтер‘єру, але теж не вистачає часу
Прикуси Язика• 10 ноября 2023
закінчила курс по веб-дизайну
ЯНаПэПэ• 10 ноября 2023
Ответ дляКарусель-весель
Ви навчили її?)
ЯНаПэПэ• 10 ноября 2023
Ответ дляРазгуляшка
«Скільки мов ти знаєш- скільки разів ти людина» (с)
Карусель-весель• 10 ноября 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Ви навчили її?)
Вона навчилась сама. Ми ж спочатку німецькою не розмовляли, а вони нам декілька разів залишали собаку на тиждень. То ж вона и навчилась. Моя мама німецьку розуміє частково, але не розмовляє. Я на мовних курсах, діти у школі. Мама з нею і розмовляла)))
Танцепесенная• 10 ноября 2023
влітку в поході була, вчора Java вчила, в мене кожен день шось цікаве)))
Танцепесенная• 10 ноября 2023
Ответ дляПрикуси Язика
закінчила курс по веб-дизайну
шукаєте роботу? як успіхи?
Прикуси Язика• 10 ноября 2023
Ответ дляТанцепесенная
шукаєте роботу? як успіхи?
наповнюю портфоліо, паралельно виконую замовлегння для знайомої
автор Плакулька • 10 ноября 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Молодец!