Порадьте, будь ласка, хорошої якості, зріст 140-146. Цікавлять не дуже теплі костюми, бо в школі дууже жарко. Виробників розплодилося море, але щоб якісні, гарно виглядали, не каталися. Масмаркет - це лотарея, один купила - класний, інший вже бяка. З футбооками так же. 3 рази в тиждень ф-ра, переодягатися не хочуть, з дому в спортивному ідуть.
Ответ дляNafffAnja
H&M, reserved, next
В інстаграмі obzor гляньте - брала в них 158 з дитячих на себе
Відмінна якість
Дякую. Хотілося б щоб оффлайн, поміряти, от з резервед якраз і є лотарея, один класний купили, всі питали в мене де купувала, а інший до першого прання, лише вдома тягати.
Probel Tochka• 10 ноября 2023
Ответ дляОленаЯ
Резервд есть оффлайн, они открыты.
Probel Tochka• 10 ноября 2023
Ответ дляОленаЯ
Була в минулий четвер в республіці, нічого такого немає.
Я ничего не знаю о республике.
В Блокбастер молл есть, в Проспекте, в Лавине... и дальше по списку. Погуглите