Що подарувати дівчині на 11 р? Вона мені племінниця, хоббі тільки вокал. Мікрофон є .Ніякого рукоділля, малювання, бісер... Все лежить не розкрите((( Велосипед, самокат, телефон, ноут , собака, кіт, рибки - є....Кінець фантазії.
Пригаю-цибаю• 10 ноября 2023
Моя ходит на воздушную гимнастику
Оооо, там хоть могу разогнаться и дарю от глиттера для макияжа до всяких страз
Но! Кстати как раз 10-12 летки сейчас прутся по куклам Барби со сгибающимися ногами руками