маска Ілона• 10 ноября 2023

У мене моральне вигорання

Я працюю на гарній роботі, отримую не погану зп
Але за 4 роки у мене не було нормальної відпустки, зараз захворіла і хвора ходила на роботу, бо немає кому підмінити, затягнула що ходила на крапельниці а після них на роботу
Отримую зп, п вона якось швидко уходить, то пралка зломалась, то холодильник
Дитину виховую сама
Оплачую все сама, гуртки, садочок
Іноді просто опускаю руки вже, хочу закритись і плакати, бо дуже тяжко мені
Як вийти із цього стану??
Бутербродница• 10 ноября 2023
Відпустка допоможе. І хобі
Alianna88• 10 ноября 2023
Явно робота не така вже гарна якщо хочеться вити. Якщо самі себе не пожалієте, то ніхто не пожаліє, йдіть у відпустку, будьте без звʼязку
автор маска Ілона • 10 ноября 2023
Ответ дляAlianna88
Роботу я реально люблю
Я 4 роки тут вже, але реально всі відпустки із ноутом і на телефоні, вихідні на телефоні і тд
І гріх жалітись взагалі
В наш час отримую від 1200$ в міс
Але я просто втомилась і не можу так
Мені потрібно вийти із цього стану
Alianna88• 10 ноября 2023
Ответ длямаска Ілона
Роботу я реально люблю
І гріх жалітись взагалі
В наш час отримую від 1200$ в міс
Але я просто втомилась і не можу так
Мені потрібно вийти із цього стану
Діло ваше. Мій досвід був таким,що в 1 момент мене просто поставили перед фактом, заблокували доступи і адьйос. Ніхто не цінить, як тільки побачать що кінь здихає - міняють на другого, таке життя.
Зп непогана, але лікуватись може вийти дорожче. Відпустка з ноутом і за роботою - це експлуатація, там не цінують людей
Самоучка• 10 ноября 2023
Без стьобу, але таке є у багатьох. Тому справитесь і ви)
Пекельнi Борошна• 10 ноября 2023
Ответ длямаска Ілона
Роботу я реально люблю
І гріх жалітись взагалі
В наш час отримую від 1200$ в міс
Але я просто втомилась і не можу так
Мені потрібно вийти із цього стану
Не знаю як можна любити таку роботу. Я працюю для того, щоб мати можливість відпочивати. Як тільки приїжджаю з відпустки , планую наступні. Не можна ж працювати заради роботи
Життє Бентежне• 10 ноября 2023
Автор, вибачте ! Але нормально зп, це коли ви не ремонтуєте пралку або холодильник , а маєте нові і вони не ламаються.
Я не хочу вас образити, але скоріш за все ви вкладаєте в свою роботу більше ніж отримуєте
Зубожиння• 10 ноября 2023
Люди, а вам не кажется, что мы где-то свернули не туда? И вместо ТРУДа мы РАБотаем??? и даже если зарплату будет 100 тысяч миллионов, человек не будет счастлив, ибо за эти деньги ему нужно продать душу... А как показывает сегодняшняя жизнь, душу требуют продать уже где-то тыс за 20 на старте
Самоучка• 10 ноября 2023
Ответ дляЗубожиння
А якщо українською, то куди не туди ми повернули)) Лозунги ваші красиві, а на практиці що скажете?
KaVika29• 10 ноября 2023
Ответ длямаска Ілона
Роботу я реально люблю
І гріх жалітись взагалі
В наш час отримую від 1200$ в міс
Але я просто втомилась і не можу так
Мені потрібно вийти із цього стану
Попробуйте найти в работе и отдых . Моральный . Я тоже так работала , бывало 4/5 лет вообще без отпуска . Научитесь абстрагироваться , найдите 10 минут выйти выпить кофе / чай . У меня бывало такое , что с кровати встать не могла и так неделями , потом проходило и как второе дыхание . Возможно общение с приятными вам людьми на работе даст вам силы .
Ноунэйм• 10 ноября 2023
Какая профессия у вас? Выйти из этого состояния можно, только сходив в нормальный отпуск. У вас перенапряжение и выгорание
Зубожиння• 10 ноября 2023
Ответ дляСамоучка
на практике я, к сожалению, не могу поломать систему, но я уверена, что для нормальной продуктивности на работе и психологического здоровья, человек обязан ходить в отпуск и иметь нормальные выходные дни без постоянного висения в телефоне и обсуждения рабочих моментов.
Самоучка• 10 ноября 2023
Ответ дляЗубожиння
Це в ідеалі) А якщо про тут і зараз…
Зубожиння• 10 ноября 2023
Ответ дляСамоучка
Це в ідеалі) А якщо про тут і зараз…
про тут и зараз - это тема автора... привело к выгоранию и утомлению, что не есть хорошо
Идууу--уууу блин• 10 ноября 2023
У моего мужа такие же деньги +- , но он ФОП, на себя работает. Без выходных и отпуска в принципе. Сидит за компом до 10-11 вечера. Правда с 10 утра, раньше встать не может. Но мужчина, быт не на нем, ребенок не на нем, и совсем по другому жизнь воспринимается. Ему тот отпуск и не нужен, он и в отпуске на телефоне на пляже сидел, не купался, а в номере все время в ноуте.
Ростки жимолости• 10 ноября 2023
Сиреневая цапля• 10 ноября 2023
Я фоп, на дому работаю, такое же выгорание... Иногда сутками не могу смотреть в сторону компа...