Педиатор_я• 10 ноября 2023
Ще один прекрасний день
ЗабежАЛОЧКА• 10 ноября 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
Здесь сегодня какая-то кампания против образования?🤦♀️
Це якась глибинна травма, можливо вчителі математики били учнів на уроках? Закони Ома і таблиця Мєнделєєва не так часто згадуються серед нелюбителів шкільної освіти.
18 мнеУЖЕ• 10 ноября 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Как говорил наш историк: «сейчас я вас буду пытать, і це не українською мовою»😂
Всіх підсаджую• 10 ноября 2023
А от якби знали теорему, то всі дні були б прекрасні, так як не боялися б часу коли знадобиться
Флюорография гуся• 10 ноября 2023
Ответ дляvaluda
А я цікаву думку свого СЕО сьогодні почула)
Якщо у вас виникла проблема, скажіть про це СЕО через три дні, проблема не буде також вже великою
Звісно це про робочі будні)
У офісного планктону апріорі немає проблем
Фантазерша• 10 ноября 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
Почитать комменты на Советчице - этого достаточно, чтобы понять количество необразованных:)
ДинамоКит• 10 ноября 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Потому что сами эти понятия даже не помнят
ЗабежАЛОЧКА• 10 ноября 2023
Ответ дляФлюорография гуся
Красивый мэн и гетеро, вот бы и мне туда на яхту
Говорят он очень нечистоплотный в жизни. Хотя тоже нравится внешне и во всех своих фильмах.