МЕСТО_Встречи• 10 ноября 2023

Швидко, смачно і не дорого

Дівчата, прошу допомоги. Завтра в мене день народження, святкувати бажання немає,тим більше стояти пів дня у мартена,але в любому випадку хтось із друзів заскочить привітати,тожпрошу поради швидких і недорогих закусок.
Доставку і кулінарію не пропонувати,не на часі.
автор МЕСТО_Встречи • 10 ноября 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Я б день це готувала)
Я може б і не день,але витрачати час шкода.
Limonka11• 10 ноября 2023
Ответ для5thelement
Филе куриных бедрышек посыпать паприкой сушеной , сушёным чесноком , солью и запечь .
Реально дело 1 минуты , плюс запекание . Очень вкусно выходит , не сухое как грудка .
Купить скумбрию соленую , вкуснота , в атб 26 грн 100 грамм , рыбина до 100 грн выходит .
Сделать пюре .
Нарезку овощей , можно соления.
На десерт торт Наполеон - купить тесто слоеное ,запечь покрошить , сделать заварной крем ( 5 минут ) , всё перемешать , пропитывается отлично и вкуснее , чем коржи перемазанные . Режется не разлазится .
С наступающим вас , автор 🌷
Навіщо я це прочитала?? Я ж не засну, треба щось зжерти😆
Весёлая морковка• 10 ноября 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Не всім хамон смакує.
Ковбаси купіть
Карапулька• 10 ноября 2023
Качку + рис з овочами або капуста тушена. Нарізка сирна/м’ясна . Бутріки з лососем слабосолении/консервованим тунцем.
Электричка• 10 ноября 2023
Фрукти, цукерки, якісь тістечка. У бкк є з волоським горішком, кокосом їх у коробці багатенько і не дуже дорого і нарізка. Алкоголь за смаком
из желе я• 10 ноября 2023
Ножки и бедрышки куриные, картошка, морковка, лук все крупно порезать, соль, перец, чуть сметаны и воды в рукав запечь в духовку. Порезать несколько видов сыра, мяса, колбас, оливки, овощи. На сладкое торт, фрукты.
Тишком_нишком• 10 ноября 2023
Дуже просто і досить прикольно спекти 2-3 кіша з різною начинкою, можна навіть з покупного тіста. Наприклад, з куркою та грибами, овочевий і солодкий з яблуками та меренгою. Порізати шматками і норм.
автор МЕСТО_Встречи • 10 ноября 2023
Ответ дляLimonka11
читаю і не впевнена,що щось готуватиму,але бутерброд мабуть піду пожую)
Бутербродница• 10 ноября 2023
Розрізаєте курочку по грудкі, як ципленок табака. Замариновать та на протівень (я на фольгу) покласти розгорнуту як циплята табака жарять і запікати. От вона вся зі скоринкою вихрдить і швидше ніж запікати цілою.
короткопамятна• 10 ноября 2023
Курку та картоплю в духовку
Відкрити щось з закруток якщо є, бутери з шпротами
І салат якийсь легкий
Оселедець чи скумбрія
Нарізка сир- ковбаса
Твоя подружайка• 10 ноября 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Мясо по-французски
крылышки запеченые
Картошка пюре,
Салат капуста пекинка+помидор+горошок или кукуруза +сухая колбаса+ перец+майонез
Гренки со шпротами и соленым огурчиком
Це називається не готувати?))))
Херсон це Україна• 10 ноября 2023
Майже завжди як закуску роблю брускети, варіантів море. Ще може бути печінковий паштет з грінками, різного роду рулети - з баклажан, цукіні, лаваш... Якийсь легкий салат типу цезаря. Фрукти, сири, ковбаси, риба.
Але я так не можу, що гості прийшли і я тоді починаю щось вигадувати. Навіть на ті ж канапки потрібен час. Чи ковбасу і сир гарно на тарілку розкласти. Повільна я) Тому я завжди заздалегідь готуюсь. І всі страви потребують часу і грошей. Тому якщо дуже швидко і економно, то купіть торт, фрукти.
Фото не мої, але я такого плану роблю.
Твоя подружайка• 10 ноября 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Заморочливо то все. Планувала день тюленя).
Сир, горіхи, фрукти, вино.
mavka.cy• 10 ноября 2023
торт з кавою або вінішком
нарізка сирів туди ж. кубиками.

і фрукти
Ирина-bbd0• 10 ноября 2023
Просто хороший торт .конфеты.фрукты разные и алко
Приедут или не приедут.сьедите потом вкусноту сами
Зілля до весілля• 10 ноября 2023
Вище писали - курку запекти, пюре, салат помідори з огірками, тірамісу, або пиріг зі сливами
Vlada-Maria• 10 ноября 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Геніально👍 і собаку з вольєру випустить.
... і табличку на хвіртку ’нема нікого дома’)))
Vlada-Maria• 10 ноября 2023
Ответ дляПапина дочка
І гівна на лопаті
мій тато казав ’серульку на ніс’
Херсон це Україна• 10 ноября 2023
Робила такий рулет з печінкового паштету. Нарізала і ставила на грінку, так як при кімнатній температурі масло швидко тане і важко порцію взяти, а на грінці зручно. Непогано. Але більше подобається класичний паштет у формі з журавлиною. Плюс збоку грінки.
КаРаКаТиЦа• 10 ноября 2023
Тістечка і тарілка типу сир/ковбаса/оливки
Даю справку• 10 ноября 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Фото не мої, але я такого плану роблю.
там автор в заголовку просила смачно і недорого, а в вас на другому фото тільки одна нарізка на тарілці 1000грн коштує
мегамоСГ• 10 ноября 2023
Ответ дляВесёлая морковка
Сири, хамон, антипасті, фрукти, шоколад або торт
Что из списка недорого?
Весёлая морковка• 10 ноября 2023
Ответ длямегамоСГ
Что из списка недорого?
Все
мегамоСГ• 10 ноября 2023
Ответ дляВесёлая морковка
Все
Все. Понтонулись. Можете спать спокойно
Весёлая морковка• 10 ноября 2023
Ответ длямегамоСГ
Все. Понтонулись. Можете спать спокойно
Чим? Ви серйозно
Кашпо• 10 ноября 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Розкажіть за цей паштет у формочках. Може мєте рецепт? Чи смане таке поєднання і як його намащувати на хліб, щоб не змішалися шари повідла та паштету?
мегамоСГ• 10 ноября 2023
Ответ дляВесёлая морковка
Чим? Ви серйозно
Вполне. Вы не заметили войну обнищание и не знаете размер минимальной зарплата? Ваш набор потянет на пару тысяч
Весёлая морковка• 10 ноября 2023
Ответ длямегамоСГ
Картоплею в мундирах з тюлькою приймайте гостей
Кавуся• 10 ноября 2023
Автор, за два дні те саме. Не хочу готувати, хочу провести день як захочеться. Зранку може кави випити, рідко собі це дозволяю, може торт купити і приготувати щось просте для сімї, супчик наприклад чи рибу посмажити. Але мама захоче приїхати. І ніби розумію її і не хочу цих посиденьок, готування, пригощання. Сир куплю і донька любить ковбаску. Мені смачно свіжий хліб з пекарні і бутер. І модна подивитися фільм і чай з тортом. Поділіться, що приготуєте.
Ну шо не так?• 10 ноября 2023
вы бы написали что у вас есть из продуктов,тогда можно накидать ленивых блюд.
однозначно бутерброды,картошка,запечённая курица или её запчасти,соления,сыр,колбаса,кексы или что-то покупное сладкое.
или ничего...))))