Всім доброго часу. Підкажіть будь ласка номер перевізника, який не за всі гроші світу може перевезти бу резину зі Львова до Варшави (4 шт). Буду дуже вдячна🥹
vinogradoff• 11 ноября 2023
Ого, це ж величезна вага і об´єм. Не простіше вам купити іншу бу резину в Польщі?
Одне колесо середнього розміру це 9-10 кг, комплект 40 кг, але там і розміри великі
Ось тут перевізник і колеса возить