Ответ дляFluffuRana
Ну, знаєте, Харкову, Запоріжжю, Херсону є, що порівнювати. В нас теж вибухи до сирени часто, але, є нюанс :(
На Київ дуже багато ракет, але і захист хоч якийсь...
І що, це дає вам право на рівному місці починати тролити в темах про тривогу в Києві?
5thelement• 11 ноября 2023
Ответ дляnenatasha
Пробний пуск, далі буде (
Дождались холодов и начали гады .
На следующей неделе минус уже .
kirpichenko• 11 ноября 2023
Ответ для100Tanya
Багато писали в коментарях, що кияни найбільш перелякані, так ми перелякані, але є чого(((
Да нервные и переляканые мы,уж какие есть.
Ответ дляБайрактарочка
ні, в тг пишуть лівий берег, а не район звідки де спрацювало ппо і з яким звуком 🤦🏼♀️
У нас громко на левом было.
Прошлый раз я проснулась от звука ракеты, тогда относительно недалеко ее сбили. Теперь от звука ПВО. Как-то очень адреналиново так просыпаться
Ответ дляЕлена1265
У меня много ТЛ каналов и нигде не написано, какая именно с-ма ПВО сработала и из какого р-на
Так скрізь пишуть балістика. Зрозуміло і так що петріот. Бо балістику лише він збиває. Ну люди, чесне слово...два роки повномасштабної війни, а деякі все ще вірять що кацапи наводять приціл по мітках на дахах, на світло у вікнах і по коментах на форумах...все вони знаюьь куди бити і які наслідки і без нас
5thelement• 11 ноября 2023
Ответ дляNesmeyanaYa
Ваньок пише:
предварительная информация
попытка атаки Борисполя баллистическими ракетами
взрывы в Киеве связаны исключительно с работой антиракетных войск
тип ракет уточняется
больше точной информации позже, пожалуйста не игнорируйте тревогу
предварительная информация
тип ракет уточняется
Пока по мацкве не полетит ответка аналогичная , не уймутся
Ответ для Juliana R
Оце вам так подобається смакувати звідки саме летить пво🤷що ви вже ’сто разів’ написали.
Я не писала само место. И улицу и координаты
Я писала то, что написано везде.
пво отработало по баллистике и я слышала пво, написано во всех каналах.
Можете выложить все страхи на мои посты
Ладно уж
Я писала то, что написано везде.
Можете выложить все страхи на мои посты
Ладно уж
Ответ дляLudaSHS
Оно всем известно. Это большой мррн и место я не указала. Фото не пощу. Координаты не даю.
Можете искать тут наводчиков, я не буду мешать
Мой спич касался, что Пво защищает Киев, оно сработало сразу.
Вам не судьба зупинитися зі своїм спічем?
Вже всі все зрозуміли.
FluffuRana• 11 ноября 2023
Ответ дляZelenkа
Я тролила хоч в одній темі????? Ви про що?
5thelement• 11 ноября 2023
Ответ дляFluffuRana
Писали , что уже третий дивизион к нам приехал пэтриотов.
То есть таких в Украине уже 3
Надеюсь начинают наконец-то давать Пэтриоты туда
То есть таких в Украине уже 3
Ответ дляFluffuRana
А навіщо мірятись кому страшніше?
Мене дивують коментарі типу ’у нас щодня прильоти і я сиджу тут спокійно, а у вас рідко і ви боїтесь’.
Може бути досить в одного прильоту
Ответ дляira--m
А на новий рік, потім 14-го, влітку на обидвах берегах що запускали? Не балістику?
Так ви згадайте, що тоді гриміло півгодини, а не дві серії вибухів і все.
Був масований пуск балістики, а сьогодні одинична ціль скоріше за все.
Я мала на увазі кількісно
Rosa Blanca• 11 ноября 2023
Мене цікавить звідки блядіну запустили. Сєваслєйки долбаної ж не було?
alena19842010• 11 ноября 2023
Ответ дляДождливая
+++ )))Такое впечатление, что сама лично тем патриотом сбивала
100%