Вчора як вранці одягла, сьогодні лише зняла, таке вперше(Можуть бути сильно негативні наслідки?(
Ответ дляСвята
Не могут
Не треба ніякі краплі, чи щось для очей?Лінзи місячні
Ksenia-e9d7• 11 ноября 2023
Ничего страшного. Я часто сплю в линзах, но только в биофинити. В других, если уснуть, то как песок в глазах. Но все равно, страшного ничего нет
Ирина_Конор• 11 ноября 2023
Ответ дляДжулияробертс
Снять помыть линзы и одеть. Ничего страшного
Leeloo_aloha• 11 ноября 2023
За один раз нічого страшного не буде. Хай день в окулярах походить. У мого 1-2 дні на тиждень в окулярах
Ответ дляKsenia-e9d7
Дякую!А які самі біофініті у вас?Хороші?
Ответ дляИрина_Конор
Дякую!
Ответ дляМила 26
Что за линзы? Я иногда сплю в биофинити, всё ок. С утра может немного неприятно, капаю капли и потом продолжаю целый день ходить.
А если вы ещё и сняли их утром, то вообще проблем не вижу
MY I. А загалом, то Джонсонс купую, двотижневі, цього разу не дійшла до тієї оптики де продаються.
Ответ дляLeeloo_aloha
От вона не хоче(Не любить окуляри...Буду змушувати
marinamagic• 11 ноября 2023
Автор, ну що такого може бути, до чого паніка? Я купу разів спала в лінзах. Саме нериємне - то очі як піском посипані, або лінза випадала, коли прокинулась і відкрила очі. Можна вийняти, промити і все буде ок. Або закапати очі, щоб зволожити лінзу. Так не бажано робити, але нічого страшного при цьому не відбувається
Байрактарочка• 11 ноября 2023
може бути легкий дискомфорт, катастрофи від сну в лінзах не буде. теж якось заснула в лінзах.
треба зняти лінзи, промити. зволожити око і вдягнути лінзи знову
Olesya Kim• 11 ноября 2023
я после такого 4 месяц хожу без линз, не могу вылечить глаза
поспала блин разок
Ответ дляДжулияробертс
Питання не до мене, але відповім про біофініті. Як для мене, то найкращі.
Були спроби носити лінзи, але починала з інших, то не заходили ніяк. І лише з цими я нарешті перейшла на лінзи.
Беру ті, що в категорії ’місяць не знімаючи’.
Але звісно на ніч знімаю, то можу носити близько 2х місяціа
Ответ дляМила 26
Дякую!