Джулияробертс• 11 ноября 2023

Донька заснула в лінзах(

Вчора як вранці одягла, сьогодні лише зняла, таке вперше(Можуть бути сильно негативні наслідки?(
Свята• 11 ноября 2023
Не могут

автор Джулияробертс • 11 ноября 2023
Ответ дляСвята
Не могут
Не треба ніякі краплі, чи щось для очей?Лінзи місячні
Ksenia-e9d7• 11 ноября 2023
Ничего страшного. Я часто сплю в линзах, но только в биофинити. В других, если уснуть, то как песок в глазах. Но все равно, страшного ничего нет
Ирина_Конор• 11 ноября 2023
Ответ дляДжулияробертс
Снять помыть линзы и одеть. Ничего страшного
Мила 26• 11 ноября 2023
Что за линзы? Я иногда сплю в биофинити, всё ок. С утра может немного неприятно, капаю капли и потом продолжаю целый день ходить.
А если вы ещё и сняли их утром, то вообще проблем не вижу
Leeloo_aloha• 11 ноября 2023
За один раз нічого страшного не буде. Хай день в окулярах походить. У мого 1-2 дні на тиждень в окулярах
автор Джулияробертс • 11 ноября 2023
Ответ дляKsenia-e9d7
Дякую!А які самі біофініті у вас?Хороші?
автор Джулияробертс • 11 ноября 2023
Ответ дляИрина_Конор
Дякую!
автор Джулияробертс • 11 ноября 2023
Ответ дляМила 26
MY I. А загалом, то Джонсонс купую, двотижневі, цього разу не дійшла до тієї оптики де продаються.

автор Джулияробертс • 11 ноября 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
От вона не хоче(Не любить окуляри...Буду змушувати
Grga• 11 ноября 2023
Ответ дляДжулияробертс
Не треба. Просто хай очі капне і все, сама розберется, це дуже індивідуально, я в лінзах 30 років))
marinamagic• 11 ноября 2023
Автор, ну що такого може бути, до чого паніка? Я купу разів спала в лінзах. Саме нериємне - то очі як піском посипані, або лінза випадала, коли прокинулась і відкрила очі. Можна вийняти, промити і все буде ок. Або закапати очі, щоб зволожити лінзу. Так не бажано робити, але нічого страшного при цьому не відбувається
Байрактарочка• 11 ноября 2023
може бути легкий дискомфорт, катастрофи від сну в лінзах не буде. теж якось заснула в лінзах.

треба зняти лінзи, промити. зволожити око і вдягнути лінзи знову
Olesya Kim• 11 ноября 2023
я после такого 4 месяц хожу без линз, не могу вылечить глаза
поспала блин разок
Мила 26• 11 ноября 2023
Ответ дляДжулияробертс
Не треба змушувати
Мила 26• 11 ноября 2023
Ответ дляДжулияробертс
Питання не до мене, але відповім про біофініті. Як для мене, то найкращі.
Були спроби носити лінзи, але починала з інших, то не заходили ніяк. І лише з цими я нарешті перейшла на лінзи.
Беру ті, що в категорії ’місяць не знімаючи’.
Але звісно на ніч знімаю, то можу носити близько 2х місяціа
автор Джулияробертс • 11 ноября 2023
Ответ дляМила 26
Дякую!