Научительница• 11 ноября 2023
Покажіть свої сукні, або що плануєте купити?
Будь ласка, хочу собі купить щось.
Помилуйте мадам• 11 ноября 2023
Хотіла придбати Манго, але поки дійшли руки замовити, то немає мого розміру (((
Можна в світлому кольорі, але щось мені вона не дуже
Неправдиша• 11 ноября 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
а я щось в манго нічого собі обрати не можу з суконь. Нічого не по подобається
Жена аллигатора• 11 ноября 2023
Пока купила лосины и джинсы в Кальцедония. Удобные и качество хорошее. Хочу теперь свитер, пояс и сумку новую. Платья на зиму не люблю. Холодно.
Научительница
• 11 ноября 2023
Ответ дляВ курсі діла
Отаке хочу, але ціна захмарна
Мені подобається, оригинальне
Помилуйте мадам• 11 ноября 2023
Ответ дляВ курсі діла
Отаке хочу, але ціна захмарна
Таке враження, що коли вона прибере руку з талії, то ця сукня буде як безформений мішок
Научительница
• 11 ноября 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
Можливо, але можна якось обіграти)