Чоловік хоче придбати собі, але я сумніваюся. На сайті різні моделі по-різному виглядають, десь той високий підйом наче є, але це ніде не зазначено саме в описі. Поміряти вживу до покупки, на жаль, ніде. Звісно, можна замовити і потім відправити, якщо не підійде, але хотілося б почути реальні відгуки. Дякую заздалегідь.
Борець за гаманець• 11 ноября 2023
С низкой шнуровкой подходят. Или где написано relaxed.
Но по опыту, носятся крайне недолго. Иногда даже не сезон, а исключительно гарантийный срок. Так что есть смысл брать только по хорошей скидке
кнопкодав• 11 ноября 2023
Ответ дляБорець за гаманець
странно
у меня скетерч больше пяти лет носится
Борець за гаманець• 11 ноября 2023
Ответ длякнопкодав
странно
у меня скетерч больше пяти лет носится
Может, раньше качество было лучше. Последние пару лет у меня вот так с кроссовками получилось и у взрослых, и у детей.
А старые ботинки у меня тоже до сих пор живые
к.Буланова• 11 ноября 2023
Ми брали скетчерс по рекомендації ортопеда під товсту індивідуальну устілку. + Високий пійдом. Все чудово, задоволені. Вони холодна осінь. Планую, що на теплі шкарпетки взимку теж буде ходити.
Ответ дляБорець за гаманець
В інтертопі зараз якраз дуже хороші знижки саме на кросівки цього бренду, додатково в корзині дають -20%.
Чудовий каламбур• 11 ноября 2023
Ответ дляБорець за гаманець
Дуже дивно. В нас в кожного по 3-4 пари. Чудово носяться
Чудовий каламбур• 11 ноября 2023
Ответ дляБорець за гаманець
Я після доньки продаю в хорошому дуже стані. А влна носить взуття не дуже))
кнопкодав• 11 ноября 2023
Ответ дляБорець за гаманець
возможно, я давно их не покупала
или покупала?
не помню
или покупала?
не помню
Оченьценная• 11 ноября 2023
Ответ дляСадова гойдалка
Скетчерс поганої якості.Рік-два і розлізлися
У меня очень много обуви Скечерс, она отлично носится. Может если одни ботинки на весь сезон и непрерывно носить… так тогда любая обувь устанет, наверное.
Садова гойдалка• 11 ноября 2023
Ответ дляОченьценная
Та ні,в мене є скечерси,найк та рібок,все кроси.Розлізлися тільки скечерси з кожзаму...все інше в гарному стані.
Купляла в фірмовому магазині
Ответ дляСадова гойдалка
Ну, якщо брати сітку і вона 1000-1200 виходить (купа моделей зараз за таку ціну), то нехай за 2 роки розлазяться, я згодна. Я в таких випадках іду на базар, дивлюся, який треш за ці гроші продають, і мені потім все подобається)
Кидаю курити• 11 ноября 2023
Ответ дляLightg
Ви якісь певні лінійки берете?
Я в цих лінійках навіть не розбираюся. Я купую в фізичному магазині. Міряю і купую.
Кидаю курити• 11 ноября 2023
Ответ дляLightg
Аж цікаво, людина, яка поставила до мого основного питання смайл рука-ліцо, вона хоча б у психіатра спостерігається? Можливо, потрібні контакти - то ми можемо тему тут створити)
Так тут взагалі що не спитаєш, то пишуть якусь гидоту або дивні смайлики тикають. Чи то кацапня тут сидить чи наші неадекватні. Незрозуміло.
Зліпок ступні• 11 ноября 2023
Взуття Скечерс саме комфортне, якщо порівнювати з Найк, Адідас та подібним, зазвичай підходить на широку стопу та дуже м´яке, а носиться зараз все не довго, це залежить від моделі. Працюю в магазині взуття, сину та чоловіку беру скечерс, воно для них найзручніше
Мона_Лиса• 11 ноября 2023
Ответ дляLightg
У вас получилась такая скидка? Мне 5% в корзине приложения скинули.
Зліпок ступні• 11 ноября 2023
Якщо маєте можливість-узнайте довжину устілки, у Скечерс с цим бувають дива, може большемірити здорово
Мольфарочка• 11 ноября 2023
Ответ дляМона_Лиса
Так, в мене виходить саме 20%, я спробувала. Але ці 20% беруться від ціни вже зі знижкою. Типу якщо взуття коштувало 3000 грн, на нього вже є знижка і воно коштує 2000, то знижка буде 20%, 400 грн, а не 600.