Рекламама• 11 ноября 2023
Кто-то пользовался пластырями для подтяжки лица?
Увидела видео на ютубе, клеют специальные прозрачные пластыри-полоски, и так временно подтягивают лицо. Мне такое бы очень пригодилось, возраст. Хотя бы на половину дня, мне для работы желательно помоложе выглядеть.
Но вот боюсь, что вдруг таким образом кожа перерастянется и начнет больше обвисать.
Кто-то пользовался? Как вам?
жар-птица Нюра• 11 ноября 2023
Маю досвід. Фігня. По-перше, хоч би як не рекламували, але ці пластирі видно. Причому, база+тоналка+пудра не приховують пластирі повністю. По-друге, через годину-дві, натягнута шкіра починає розтягуватися (потім, як знімете пластирі, за пару годин, так само, прийде до звичайного стану -тут не хвилюйтеся) і зморшки з´являються знову.
Я для себе зробила висновок: пластирі чудові для фотосесії чи для зйомки відео. Для довготривалого результату - тільки пластика. Навіть філери - не те.