Я_и_моя_собака• 11 ноября 2023

Запитання про школу

Тільки відразу не "налітати" на мене. Я не мама " насєдка" і не та мама яка бігає в школу виясняти про дитину. Донька вчиться нормально, ходжу раз в рік на збори. В класі нормально спілкується, дружна, не агресивна, зауважень від вчителів немає.
Суть питання - є дівчинка, яка отак при розмові, коли щось не по її може вдарити - по руці, спині досить боляче.
Діти вже говорили їй і вчитель говорив, що так не можна але реакції не має. Моя теж можливо не подарунок але не б´ється це точно. Здачу давати якось теж не варіант.
Це нормально чи ні? Мама її на морозі. Ну типу - не робила ж вона когось, такий в неї характер, норовливий.
Піднімати це питання на зборах ( якраз скоро будуть) чи це нічого страшного, у всіх так.
Мэри Попкинс• 11 ноября 2023
Піднімати. Це не ок .
Нехай мама поговорить з дитиною своєю про це. Вам треба вибудувати хороші кордони для своєї дитини.

Яйцеголовая• 11 ноября 2023
Я б спочатку спробувала домовитися з батьками дівчинки, якщо не будуть реагувати, то тоді можна винести на загальне обговорення.
Все до блиску• 11 ноября 2023
Піднімати, але не на зібранні
Маєте питання до мами, домовтесь про зустріч і обговоріть все
автор Я_и_моя_собака • 11 ноября 2023
Ответ дляМэри Попкинс
Піднімати. Це не ок .
Вона не тільки мою. Просто в неї такий прояв агресії
Не за Будка• 11 ноября 2023
Ответ дляВсе до блиску
Піднімати, але не на зібранні
Так автор пише, що мама на морозі
автор Я_и_моя_собака • 11 ноября 2023
Ответ дляВсе до блиску
Піднімати, але не на зібранні
Вона не тільки мою, але комусь ок, хтось теж схвильований але скромний
Все до блиску• 11 ноября 2023
Ответ дляНе за Будка
Так автор пише, що мама на морозі
Зустріч повинна йти з вчителем. А не в вайбері в переписці щось там обговорили
Мэри Попкинс• 11 ноября 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Тим більше. Але вам раджу просто підняти питання і говорити конкретно за свою дитину конкретній мамі. А не за всіх.
Все до блиску• 11 ноября 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
І?
Вирішуйте ці питання один на один з мамою тієї дівчинки. Чи ви хочете толпою на одного?

Мэри Попкинс• 11 ноября 2023
Ответ дляНе за Будка
Так автор пише, що мама на морозі
Люди по-різному поводяться при приватній розмові і коли колектив. + Залучитись підтримкою класної,якщо потрібно директора.
Все до блиску• 11 ноября 2023
Ответ дляМэри Попкинс
І як ви собі це бачите?
При всіх обговорювати проблему автора?
Це дикість якась
Такі питання тільки один на один вирішуються
автор Я_и_моя_собака • 11 ноября 2023
Ответ дляВсе до блиску
І?
Вчитель може винести це на загальне обговорення, якщо мама прийде.
Всех в сад• 11 ноября 2023
Говорити тільки з мамою. Мама ж бачить і знає характер дитини й цей акцент. Який клас?
Все до блиску• 11 ноября 2023
Ответ дляМэри Попкинс
Загнобити маму дитини? Ви серйозно?
Нічого не сталося, щоб виносити це на публічне обговорення.
автор Я_и_моя_собака • 11 ноября 2023
Ответ дляМэри Попкинс
Та не думаю, що директора це має дійти. В тому й справа, що це наче і нічного страшного але якось не комфортно дітям.
автор Я_и_моя_собака • 11 ноября 2023
Ответ дляВсе до блиску
І як ви собі це бачите?
При всіх обговорювати проблему автора?
Це дикість якась
Вона не тільки з моєю так.
Все до блиску• 11 ноября 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Ні, не може і не має права навіть.
Такі питання тільки один на один.
В нас була подібна ситуація з хлопцем, якого виховувала бабуся.
Накинулись ото на ту бабусю як коршуни всі, такого не можна робити.
автор Я_и_моя_собака • 11 ноября 2023
Ответ дляВсех в сад
В класі 25 дітей і що кожній мамі після зборів розмовляти з цією мамою.
Все до блиску• 11 ноября 2023
Ответ дляВсех в сад
+

Все до блиску• 11 ноября 2023
Ответ дляВсех в сад
Підключити вчителя і шкільного психолога, якщо потрібно
автор Я_и_моя_собака • 11 ноября 2023
Ответ дляВсе до блиску
Ні, не може і не має права навіть.
Такі питання тільки один на один.
То батькам в чергу стати до неї після зборів прийдеться.
Все до блиску• 11 ноября 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Вона не тільки з моєю так.
Ну то кожен повмннн індивідуально порозмовляти з цією мамою після зібрання, а не налітати на одного всім
автор Я_и_моя_собака • 11 ноября 2023
Ответ дляВсе до блиску
Ні, не може і не має права навіть.
Такі питання тільки один на один.
В нас нормальний клас ніхто на неї нападати не збирається
Все до блиску• 11 ноября 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Саме так
Або домовитись про зустріч після зібрання
Мэри Попкинс• 11 ноября 2023
Ответ дляВсе до блиску
І як ви собі це бачите?
При всіх обговорювати проблему автора?
Це дикість якась
Я зрозуміла,що вже були приватні розмови де ця мама морозилась.
Нічого не бачу кримінального , щоб публічно донести свою думку .
Так і казати Марино Василівно, маю публічне прохання до п.Олі, мами Тані, поговорити з дитиною і попросити не виражати свої емоції у вигляді ударів по руці і по спині. Зверталась до вас особисто, але змушена просити ще раз тут. Дякую
Але це більше останній метод. Якщо нічого приватно не діє
автор Я_и_моя_собака • 11 ноября 2023
Ответ дляВсе до блиску
З чого ви взяли, що ми налітаємо. Тоді добре, станемо в чергу до тієї мами.
Все до блиску• 11 ноября 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Ну то нехай стають.
Чи вам хочеться публічного приниження людини?
автор Я_и_моя_собака • 11 ноября 2023
Ответ дляВсе до блиску
Саме так
Ніхто часу немає після, щоб на зібрання прийшли і так добре.
Все до блиску• 11 ноября 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Ну тоді вирішуйте проблему індивідуально, я не бачу нічого нормального в тому, що ви хочете зробити
Все до блиску• 11 ноября 2023
Ответ дляМэри Попкинс
Навіщо?
Можна через вчителя домовитись про зустріч і зробити те ж саме, але хочеться принизити людину публічно, так?