Хлопаю ресницами• 12 ноября 2023
Если впишите свое желание, то оно обязательно сбудется
Карма хамелеона• 12 ноября 2023
Ответ дляДама с заначкой
Чтоб путин сдох сегодня
Він вже здох і це нічого не змінило. Потрібно щоб передохли усі кацапи на расіїї, от тоді в нас буде мир.
Карма хамелеона• 12 ноября 2023
Ответ дляПушка заряджена
Не знаю як це працює, тут дівчата у якійсь темі радили. Я саме у пошуку була, зробила як порадили, за два тижні вже вийшла на роботу, ту що хотіла, ну про зарплату ще не знаю чи така, бо менше місяця пропрацювала, згодом побачимо
Соняшники? Чи що саме робили?
Вимагаю спілкування• 12 ноября 2023
Хочу купить квартиру,о которой мечтаю,чтоб наконец у ребенка была своя комнат. Чтоб близкие были здоровы, и чтоб война закончилась в 2023 году нашей Победой!!!!
Пацан к успеху шел• 12 ноября 2023
Хочу здоровья себе, своим детям, мужу, маме, сестре, племянникам и остальным родственникам
Мадам Тю-лю-лю• 12 ноября 2023
Мой ребенок, родители и я здоровы и счастливы, война закончилась. Мое дело уже приносит мне желаемый доход и все задуманное осуществилось. Я выиграла суд. Встретила любящего, самодостаточного мужчину. Купила недвижимость, о которой мечтала
Сизоока бестія• 12 ноября 2023
Перемоги Україні, чоловіку і мені іншу високооплачувану роботу, купити більшу квартиру, купити нову машину
Морожена_курка• 12 ноября 2023
я та мої діти здорові, щасливі, живемо в добробуті та злагоді, маємо все що потрібно для комфортного життя - гроші, машину, будинок, квартири -в мирній, сильній та квітучій Україні.
Чумацький Шлях• 12 ноября 2023
я, дети, муж, мама здоровы, война закончилась победой Украины, рашка распалась на куски, у меня высокооплачиваемая работа и благодарные заказчики)
Дама_из_рекламы• 12 ноября 2023
Перемога України!🇺🇦♥️Це зараз найголовніше.
Своє власне житло в Києві.
Витворунка• 12 ноября 2023
Маруська Му• 12 ноября 2023
Мій син здоровий і щасливий успішно навчається за кордоном на улюблену професію. Я купую власну двокімнатну квартиру, про яку я мрію, і заробляю достойну високу зарплатню. Моя мама здорова і приїжджає до мене в гості. В світі мир.
Тапки на каблуках• 12 ноября 2023
Хочу чтобы моя семья и я были здоровы, любимого и любящего мужчину, интересную достойную работу, привести свой загородный дом в полный порядок, иметь авто, поехать в Ирландию:)
З родзинкою• 12 ноября 2023
Закінчилася війна, я вдало вийшла заміж, ми з чоловіком кохаємо один одного, чоловік добре заробляє, у мене є робота з вільним графіком і хорошою зарплатою, яка приносить задоволення, всі мої друзі і близькі живі і здорові.