Хлопаю ресницами• 12 ноября 2023

Если впишите свое желание, то оно обязательно сбудется

Карма хамелеона• 12 ноября 2023
Ответ дляДама с заначкой
Чтоб путин сдох сегодня
Він вже здох і це нічого не змінило. Потрібно щоб передохли усі кацапи на расіїї, от тоді в нас буде мир.

Карма хамелеона• 12 ноября 2023
Ответ дляПушка заряджена
Не знаю як це працює, тут дівчата у якійсь темі радили. Я саме у пошуку була, зробила як порадили, за два тижні вже вийшла на роботу, ту що хотіла, ну про зарплату ще не знаю чи така, бо менше місяця пропрацювала, згодом побачимо
Соняшники? Чи що саме робили?
Детские_Будут?• 12 ноября 2023
Хочу отношений с мужчиной, которого я люблю.
Nina-0a85• 12 ноября 2023
Хочу, щоб мої рідні були живі і не хворіли. І щоб мене теж здоров´я не підводило.
Вимагаю спілкування• 12 ноября 2023
Хочу купить квартиру,о которой мечтаю,чтоб наконец у ребенка была своя комнат. Чтоб близкие были здоровы, и чтоб война закончилась в 2023 году нашей Победой!!!!
koten0k• 12 ноября 2023
Пусть мы с мужем проживём счастливую старость в уютном собственном доме, в который к нам в гости будут приезжать дети и внуки с семьями.
ol_kin• 12 ноября 2023
Війна закінчилася, Україна перемогла і має уряд який зацікавлений в розвитку і не краде. Мої діти усі здорові і щасливі, ми маємо стабільний дохід і добудували будинок, і в ньому щасливо живемо усі.

kristisha1• 12 ноября 2023
Хочу семейного счастья для дочки и чтобы она выиграла суд.
Закусенец• 12 ноября 2023
Украина победила.
В моей семье все здоровы.
Пацан к успеху шел• 12 ноября 2023
Хочу здоровья себе, своим детям, мужу, маме, сестре, племянникам и остальным родственникам
Шкідлива молекула• 12 ноября 2023
Здоровья,любви и финансового благополучия
Владанна• 12 ноября 2023
Семейного счастья, финансового достатка и здоровья всей семье! С мужем взаимопонимания и любви!
Мадам Тю-лю-лю• 12 ноября 2023
Мой ребенок, родители и я здоровы и счастливы, война закончилась. Мое дело уже приносит мне желаемый доход и все задуманное осуществилось. Я выиграла суд. Встретила любящего, самодостаточного мужчину. Купила недвижимость, о которой мечтала
Бокс-орун• 12 ноября 2023
Собственную квартиру в том городе, где сейчас живём
Сизоока бестія• 12 ноября 2023
Перемоги Україні, чоловіку і мені іншу високооплачувану роботу, купити більшу квартиру, купити нову машину
Морожена_курка• 12 ноября 2023
я та мої діти здорові, щасливі, живемо в добробуті та злагоді, маємо все що потрібно для комфортного життя - гроші, машину, будинок, квартири -в мирній, сильній та квітучій Україні.
Eva-e696• 12 ноября 2023
Здоровья и счастья безопасности для себя и своего сына!
Mede• 12 ноября 2023
Війна закінчилася перемогою України у 2023 році. Зепрезидент та його оточення висять на каштанах за зраду. Усі кремлівські пропагандони та путін сидять у Гаазі. Українці нарешті вибрали достойного президента
Чумацький Шлях• 12 ноября 2023
я, дети, муж, мама здоровы, война закончилась победой Украины, рашка распалась на куски, у меня высокооплачиваемая работа и благодарные заказчики)

Дама_из_рекламы• 12 ноября 2023
Перемога України!🇺🇦♥️Це зараз найголовніше.
Своє власне житло в Києві.
Ламборджини• 12 ноября 2023
Ответ дляосень харашо
А я хочу взаимной любви
Возьмите собачку
Витворунка• 12 ноября 2023
хочу чтобы случилось чудо и мой сын полностью выздоровел от практически неизлечимой болезни
IrinaКатя• 12 ноября 2023
Закінчення війни. Здоров’я, благополуччя моїй сім´ї . Високооплачувану роботу.
Маруська Му• 12 ноября 2023
Мій син здоровий і щасливий успішно навчається за кордоном на улюблену професію. Я купую власну двокімнатну квартиру, про яку я мрію, і заробляю достойну високу зарплатню. Моя мама здорова і приїжджає до мене в гості. В світі мир.
Стасько• 12 ноября 2023
Хочу щоб всі рашисти здохли і в нас більше ніколи не було війн.
Тапки на каблуках• 12 ноября 2023
Хочу чтобы моя семья и я были здоровы, любимого и любящего мужчину, интересную достойную работу, привести свой загородный дом в полный порядок, иметь авто, поехать в Ирландию:)
ЗдесяЯ• 12 ноября 2023
Хочу здоровя для себе та своїх рідних.
Сусідка знизу• 12 ноября 2023
Хочу щоб усе склалося в моїх рідних
З родзинкою• 12 ноября 2023
Закінчилася війна, я вдало вийшла заміж, ми з чоловіком кохаємо один одного, чоловік добре заробляє, у мене є робота з вільним графіком і хорошою зарплатою, яка приносить задоволення, всі мої друзі і близькі живі і здорові.
Кручу хвости• 12 ноября 2023
Моя семья здорова и богата.