мадам Везувий• 12 ноября 2023

В чоловіка, після гоління сильне подразнення.

Підкажіть, чим користуються ваші чоловіки, щоб помякшити цей процес? Він змушений голитися 1 раз на тиждень.
Звожу з розуму• 12 ноября 2023
Змініть станок і гель після гоління
Партизанка• 12 ноября 2023
Малавит крем-гель после бритья. У брата также было, помазался и за первым разом уже был результат.
Доктор Хаос• 12 ноября 2023
Электробритву купите
Ms. Любмая жена• 12 ноября 2023
Станки с кассетами, типа Жилетт, хорошо справляются с короткой щетиной. Конструкция у них такая, ничего не поделаешь. Бриться нужно чаще, раз в два-три дня.
Вимагаю спілкування• 12 ноября 2023
Гель алоє після гоління
Николай-b526• 12 ноября 2023
пусть чаще бреется....
Хи хи, ну ну• 12 ноября 2023
У моего так же, врастают волосы, воспаление и от бритвы, и от станка. Пока нашли выход увлажнять постоянно кожу, лосьон с чайным деревом, бальзам для чувствительной кожи.
Як ухурделю• 12 ноября 2023
У чоловіка пройшло подразнення після того, як перестав користуватися кремами/гелями після бриття. До того купували різні коеми/гелі/молочко і дуже дорогі в тому числі, бо подразнення було дуже сильне. Став просто після бризкатися туалетною водою. Станком бриється Джілет Фьюжн на 5 лез
Червона калина• 12 ноября 2023
Я купила йому триммер, бо нічого не допомагало, постійно ходив із запаленням