Протру пилюку• 12 ноября 2023

ви згодні з цим?

правила потрібні для того аби їх порушувати. і провина того хто їх порушую тільки в тому, що його спіймали на цьому (якщо це сталось), а якщо не спіймали, то все добре, він і досі "божий одуван".
а хто відкрито порушує правила - то такі сікі нєгодяї. як взаагалі сміють порушувати правила бо вони с створені для того, аби їм слідувати!
Кудлата хмаринка• 12 ноября 2023
Ответ дляПротру пилюку
ахахаах прямо як піратський кодекс
Начните нарушение с ПДД😎
ПриснитсяЖЕ• 12 ноября 2023
Ответ дляПротру пилюку
не робити те що можна не робити і ніхто не побачить. а взнають тільки якщо попадусь на горячому - на роботі. а доти..можна менше роботи робили, але гроші отримувати ті самі.
Что вы за хитрожопый сачок?)
А кто вместо вас сделает эту работу?
Пешеходик• 12 ноября 2023
Ответ дляПротру пилюку
ну так не пойман не вор же
Крадій він і є крадій. А це просто крилатий вислів, який хтось [не буде тикати пальцем хто] сприймає як істину в останній інстанції.
Нога на ногу• 12 ноября 2023
Особенно пдд
автор Протру пилюку • 12 ноября 2023
Ответ дляПешеходик
Цю галіму відмазку придумали порушники.
Правила дорожнього руху обов´язкові для всіх і написані кров´ю. Їх порушення з великою вірогідністю призводить до смерті.
Так само в суспільстві правила - шлях еволюції. Ми ж не неандертальці якісь. Хоча і їх не можна назвати зовсім ’безправильними’.
Навіть більшість тварин мають свої звірині ’правила’, що також є шляхом еволюції і розвитку виду.

Ну а так, є певні ’генетичні’ помилки, які самою природою спрямовуються на зникнення. Вони і порушують правила. Те що їх не покарано, не означає отой весь брєд, що ви написали у стартпості.
я то думаю що якраз означає. бо ті хто порушує якраз на коні. а ті хто святоші - під конем. і так завжди було, скільки себе пам’ятаю. так все викрутять та перекрутять, що ще й той хто правила соблюдає винний лишиться. а той хто порушує - витрактує їх під свої порушення так, що і рота відкрити не встигнеш.
Нога на ногу• 12 ноября 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
Начните нарушение с ПДД😎
В Украине их все нарушают, не пристегиваются, на переходе не уступают пешеходу дорогу
автор Протру пилюку • 12 ноября 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Что вы за хитрожопый сачок?)
А кто вместо вас сделает эту работу?
ніхто, лишиться незробленою і все ок буде)
автор Протру пилюку • 12 ноября 2023
Ответ дляНога на ногу
да. а так і бачу що гори трупів через це прям на обочинах так і лежать.
Пешеходик• 12 ноября 2023
Ответ дляПротру пилюку
ви помиляєтесь. І настільки, що можна використати на означення також таку крилату фразу, як ’кобила здохла, злізь’. Немає сенсу навіть намагатися щось донести. Ще вам одна крилата фраза ’не розкидувати бісер перед свинями’.
автор Протру пилюку • 12 ноября 2023
Ответ дляПешеходик
тільки ніхто про це не знає, отже - в очах інших і не крадій зовсім, а порядна людина. а той хто пальцем вкаже на нього - ото може і він і є крадій, який намагається осквернити чесну людину)
Кудлата хмаринка• 12 ноября 2023
Ответ дляНога на ногу
Не пристегиваются, это проблема водителя. Давайте о пешеходах, особенно в наушниках где хочу там и иду.
Пешеходик• 12 ноября 2023
Ответ дляНога на ногу
Більшість як раз не порушують. Але помічають тільки порушників. Бо як би як ви написали ВСІ, то жодну дорогу не можна було б перейти не травмувавшись.
Нога на ногу• 12 ноября 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
Я про пешеходный переход, причем тут где хочу?
автор Протру пилюку • 12 ноября 2023
Ответ дляПешеходик
боже..це ви вже зовсім неумістні речі в даному випадку приплели.
Біле пальто• 12 ноября 2023
Ответ дляПротру пилюку
про всі)
Приведіть приклади, будь ласка, бо не зовсім зрозуміло, що маєте на увазі
Нога на ногу• 12 ноября 2023
Ответ дляПешеходик
Так надо стоять 5 минут ждать пока кто-то остановится перед зеброй
К слову в Италии с этим еще хуже)
Пешеходик• 12 ноября 2023
Ответ дляНога на ногу
К слову в Италии с этим еще хуже)
В нас нормально. Не по 5 хвилин, а менше. І за 5 хв можна дійти до переходу зі світлофором і перейти на зелений, щоб не чекати на звичайній зебрі.
автор Протру пилюку • 12 ноября 2023
Ответ дляБіле пальто
ті хто зраджує чоловіка/дружину. поки нема доказів - невинні. а те що хто каже то просто пусті слова.
Нога на ногу• 12 ноября 2023
Ответ дляПешеходик
Нормально это в Польше, останавливаются за 5 метров от зебры, потому что там везде камеры и сразу штраф 1000 зл)
Пешеходик• 12 ноября 2023
Ответ дляНога на ногу
Я не в Польщі, і мені і тут добре. Вже раніше написала, повторюватись ліньки.
Нога на ногу• 12 ноября 2023
Ответ дляПешеходик
Значит вам повезло, в городе где я живу в Украине с этим плохо и водителю тоже плохо, обгоняют, подрезают и прочее
Пешеходик• 12 ноября 2023
Ответ дляНога на ногу
Може
Нога на ногу• 12 ноября 2023
Ответ дляПешеходик
Може
Еще паркуются как попало сплошь и рядом
Пешеходик• 12 ноября 2023
Ответ дляНога на ногу
Еще паркуются как попало сплошь и рядом
ай-я-яй
Залетна Я тут• 12 ноября 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Правила и законы нужны для нормальной жизни в цивилизованном обществе. Потому что жить по совести не все могут, многим нужен сдерживающий фактор.
Це дійсно так. Не у всіх є відчуття межі, за яку не можна переходити. А так є правила це суспільний договір. Правила безпеки, то окрема тема