Протру пилюку• 12 ноября 2023

ви згодні з цим?

правила потрібні для того аби їх порушувати. і провина того хто їх порушую тільки в тому, що його спіймали на цьому (якщо це сталось), а якщо не спіймали, то все добре, він і досі "божий одуван".
а хто відкрито порушує правила - то такі сікі нєгодяї. як взаагалі сміють порушувати правила бо вони с створені для того, аби їм слідувати!
оксюморон• 12 ноября 2023
Напишите свой адрес, мы приедем к вам правила порушувать)
руки_Крюги• 12 ноября 2023
Правила - это облегчение коммуникации
Мушля з Криму• 12 ноября 2023
смотря о чем вы - на дороге это одно, зарабатывания денег совсем другое
Форс мажор• 12 ноября 2023
А ще тих,хто порушує ніяк не карають,звідси і корупція процвітаюча
Топтунша• 12 ноября 2023
Правила - це рекомендація, а не обовʼязок. І далеко не всім і не завжди їх можна порушувати.
автор Протру пилюку • 12 ноября 2023
Ответ дляТоптунша
ахахаах прямо як піратський кодекс
Мушля з Криму• 12 ноября 2023
Ответ дляТоптунша
пдд - это вовсе не рекомендация...
короче тут смотря о чем мы говорим
Жена_КотораяСтена• 12 ноября 2023
Цей вислів придумав порушник.
Відмінити всі правила - ото веселуха буде
Бесконечность-не предел• 12 ноября 2023
Непризнание правил и склонность к их нарушению - признак плохих личных границ человека
автор Протру пилюку • 12 ноября 2023
Ответ дляоксюморон
Велика Васильківська 130, поверх 2 кв 3.
жду.
автор Протру пилюку • 12 ноября 2023
Ответ дляМушля з Криму
і що з цього важливіше? тобто де ви вважаєте більш доцільним порушення?)
КликОЛЬКА• 12 ноября 2023
Автор, ви про які правила? Не їсти після шостої?
Мушля з Криму• 12 ноября 2023
Ответ дляПротру пилюку
я? нигде если честно
поэтому сижу как церковная мыша
автор Протру пилюку • 12 ноября 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
про всі)
Виниловая пластинка• 12 ноября 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Не пойман - не вор. Речь об этом. В прямом смысле.
Мушля з Криму• 12 ноября 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
ну это да, тут и спорить нечего
КинДза• 12 ноября 2023
Ответ дляПротру пилюку
Вас можна згвалтувати, катувати? Хто вигадав, що цього не можна робити? А я хочу
ПриснитсяЖЕ• 12 ноября 2023
Правила и законы нужны для нормальной жизни в цивилизованном обществе. Потому что жить по совести не все могут, многим нужен сдерживающий фактор.
КликОЛЬКА• 12 ноября 2023
Ответ дляПротру пилюку
про всі)
Ви сприймаєте фразу ’правила створені, щоб їх порушувати’ як правило обов´язкове до виконання))))
ПриснитсяЖЕ• 12 ноября 2023
Ответ дляПротру пилюку
про всі)
Что вы хотите уже нарушить, расскажите нам.
Рання пташка• 12 ноября 2023
Ответ дляПротру пилюку
про всі)
Ну якщо про всі то ви повинні знати,що правила різні бувають за різними критеріями.
Не їсти після 6, правила вживання апострофа та не переходити вулицю на червоний в т.д
Виниловая пластинка• 12 ноября 2023
Ответ дляПротру пилюку
про всі)
Автор, сколько веревочке не виться, а конец будет. Неправдою сват пройдешь, да назад не вернешься. и т.д.
КликОЛЬКА• 12 ноября 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
По-моєму автор надто буквально сприймає фразу про порушення правил, це просто афоризм.
Рання пташка• 12 ноября 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Або взагалі не розуміється на тому, що таке правила
Хи хи, ну ну• 12 ноября 2023
Ответ дляТоптунша
Особенно правила дорожного движения
автор Протру пилюку • 12 ноября 2023
Ответ дляКинДза
ну так не пойман не вор же
КинДза• 12 ноября 2023
Ответ дляПротру пилюку
ну так не пойман не вор же
Тобто можна, головне замісти сліди. Ок, чекайте
Пешеходик• 12 ноября 2023
Ответ дляПротру пилюку
про всі)
Цю галіму відмазку придумали порушники.
Правила дорожнього руху обов´язкові для всіх і написані кров´ю. Їх порушення з великою вірогідністю призводить до смерті.
Так само в суспільстві правила - шлях еволюції. Ми ж не неандертальці якісь. Хоча і їх не можна назвати зовсім ’безправильними’.
Навіть більшість тварин мають свої звірині ’правила’, що також є шляхом еволюції і розвитку виду.

Ну а так, є певні ’генетичні’ помилки, які самою природою спрямовуються на зникнення. Вони і порушують правила. Те що їх не покарано, не означає отой весь брєд, що ви написали у стартпості.
автор Протру пилюку • 12 ноября 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
не робити те що можна не робити і ніхто не побачить. а взнають тільки якщо попадусь на горячому - на роботі. а доти..можна менше роботи робили, але гроші отримувати ті самі.
автор Протру пилюку • 12 ноября 2023
Ответ дляРання пташка
тут все можна порушувати)