Для роботи сподобалася іграшка вирішила її замовити, написала постачальнику, що потрібна видаткова накладна і сплата на розрахунковий рахунок. Напевно менеджер не зрозумів і запропонував сплату на пошті. Я знову пояснила, спитала чи ФОП вони ( сторінка з 30тис пілписників) і мене просто заблочили. Дивні методи ведення бізнесу. Ну напиши, що ні не фоп . Хоча, я розумію це не мама у декреті яка веде і не сплачує податки
Я такая наивная• 12 ноября 2023
вы жалуетесь или хвастаетесь? вы хотели купить. они не захотели продать. решили, что если на этапе вопросов вы им не нравитесь, потом могут быть проблемы. в чем ваша проблема?
Все буде Україна• 12 ноября 2023
Значит точно не платят налоги и испугались ваших вопросов. Найдите нужное у честного продавца
Княгиня пітьми• 12 ноября 2023
Ответ дляКишмишная Мая
Это просто мошенники. Считайте что вам повезло
і з чого такі висновки? авторші запропонували післяплату на пошті.
Хата на мати• 12 ноября 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
а ви не у фопів принципово не купуєте?
До чого тут принциповість? Автор для роботи хотіла купити. Як їй за витрачені кошти звітувати? Чи для роботи витратити власні кошти?
Я такая наивная• 12 ноября 2023
Ответ дляКишмишная Мая
первый раз слышу, что б мошенники, попавшегося на крючок покупателя, блокировали
ПодругаМужа• 12 ноября 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
а ви не у фопів принципово не купуєте?
Для чего покупать не у ФОПа,когда можно купить у ФОП и поставить себе в расходную часть?
Не заздріть тьоті• 12 ноября 2023
Менеджер просто тупа,вона не знає що таке накладна та як її виставити.
Вона до таких прохань не була готова,думала тільки приймати замовлення буде без зайвих слів
Я не жартую,знаю таку дівчину
Кучерявочка• 12 ноября 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
а ви не у фопів принципово не купуєте?
Я принципиально не покупаю.
Княгиня пітьми• 12 ноября 2023
Ответ дляХата на мати
іграшку? а де на роботі граються за рахунок загальнофірмових?
і праві дівчата, можна б було і в нормальному магазі купити. і з видатковою, і з податковою
ПодругаМужа• 12 ноября 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
Автор может работать с детьми или животными ,как вариант
Я такая наивная• 12 ноября 2023
Ответ дляНе заздріть тьоті
Я не жартую,знаю таку дівчину
почему сразу тупая? взяли по объявлению какую то мамочку в декрете. она, может, понятия о той накладной не имеет. это не говорит о том, что она - тупая. а вот о вас это говорит много. вы, вероятно, острая?
Княгиня пітьми• 12 ноября 2023
Ответ дляПодругаМужа
тоді дивно, що не шукала магазин
Анонім Завгосп• 12 ноября 2023
неужели на Пром юа нельзя купить ?
так сложно ?
вы только кнопочки в инсте нажимать можете ?
так сложно ?
Кучерявочка• 12 ноября 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Именно это и говорит о том, что не очень умная. Умная бы спросила у работодателя
ПодругаМужа• 12 ноября 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
тоді дивно, що не шукала магазин
Она нашла в инет магазине. Для чего бегать по реальным и тратить время, когда есть инет?
Я такая наивная• 12 ноября 2023
Ответ дляКучерявочка
это уже не вам решать
Княгиня пітьми• 12 ноября 2023
автор, коліться, чим ви там граєтесь за рахунок працедавця
Астановитесь• 12 ноября 2023
Ответ дляЯ такая наивная
чего вы с автором считаете, что мамочки в декрете тупые? типа те, кто не в декрете, прям светоч разума
Планшетница• 12 ноября 2023
Ответ дляvinipywka
Та ні не думаю, сторінка з великою кількістю підписників , хоча може бути все
Скорее всего это накрученые боты.
Автор, не волнуйтесь, уже пошли проверки, закупки (может поэтому Вас и заподозрили, что Вы из налоговой)🙂. А еще налоговая давит нп, чтобы они передавали данные о продажах. Все🙂будет очень интересно. И скоро все халявщики отвалятся))
Ответ дляКнягиня пітьми
Дитячі садочки, логопедичні центри, ірц, дитячі кімнати ще перераховувати де потрібні іграшки. І так мені потрібні офіційні документи для того, щоб провести їх в обліку
Я такая наивная• 12 ноября 2023
Ответ дляАстановитесь
простите, каким местом вы читаете? где я написала, что она тупая?
Планшетница• 12 ноября 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Может это она 😂
Хата на мати• 12 ноября 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
Дитячий садок, центри розвитку дітей з особливостями.
Скокмоно - стокнуно• 12 ноября 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
Так в автора робота з дітьми може бути пов´язана. Я працювала в інтернет магазині посередника ікеа, то навіть медичні центри дитячий куток облаштовували і меблі та іграшки замовляли. А так, то і дитячі розвивальні центри, садки, дитячі куточки в різноманітних закладах можуть замовляти.
Інша річ, що я б особливо не дивувалася і не створювала тему, навряд чи там унікальний товар.
Робот Вертер• 12 ноября 2023
Ответ дляПланшетница
Скорее всего это накрученые боты.
И скоро ждём поднятие цен , потому как все эти расходы внесут в стоимость и , как всегда, за все заплатит конечный потребитель