Патріотка з дивану• 12 ноября 2023

Хочу змінити роботу під час війни…

Результат:
вже голосів: 44
35 (79.55%) Хто не ризикує, не пʼє шампанс
8 (18.18%) Ну незнаю…
1 (2.27%) Ти божевільна, сиди не рипайся
Хитрушка-чекушка• 12 ноября 2023
Де працюєте і на що бажаєте змінити?

dulenok• 12 ноября 2023
Если есть на что менять с более лучшими условиями и ЗП, то отлично
автор Патріотка з дивану • 12 ноября 2023
Ответ дляdulenok
Немає…
Таракашечка• 12 ноября 2023
вы жалуетесь или хвастаетесь? в чем цель создания темы?
Ответ дляТаракашечка
А чому хвастатися?
Така бойова Я• 12 ноября 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
Немає…
Якщо є за що жити поки не знайдете-то міняйте. Піти в нікуди з голою дупою безглуздо
dulenok• 12 ноября 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
Немає…
Тогда странный опрос....просто хотеть - это ни о чем. Я много чего хочу

КучМала• 12 ноября 2023
Я вже два рази за час війни змінювала. Першу хотіла ще до війни змінити. Другу поміняла, так як запропонували з вищою в два рази зарплатою. Хочете, то міняйте. Значить так треба.
Ответ дляТака бойова Я
Є фін.подушка
Ms. При теле• 12 ноября 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
Немає…
То зпочатку роботу знайти треба, а потім міняти. Страшно йти в нікуди чи маєте велику фінансову подушку чи годувальника?
Ответ дляMs. При теле
Маю
Та не реву я• 12 ноября 2023
Звільнилася ще 17липня! Дівчата, така щаслива я ще ніколи не була! Майже все літо жила на дачі, кожен день ходила на річку засмагати і купатися, насадила нарешті троянд 40кущів,про що давно мріяла, привела в порядок грядки, полуницю,дерева. Відпочила ’мозгами’!!!
І, так, з голоду не вмерла. 🤣
Ответ дляКучМала
Боюсь знайти щось гірше і пожалкувати😬
КучМала• 12 ноября 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
Боюсь знайти щось гірше і пожалкувати😬
Ну тут не передбачиш.
Сусідка зверху• 12 ноября 2023
Якшо вам менше 40, то можна й поміняти роботу. Якшо більше, то не ризикуйте. Я півтора роки шукала. Дивляться на дату народження в резюме і воно йде в смітник, не зважаючи на послужний список.Вже на новій роботі чула які вимоги до кандидатів: до 40, бажано чоловік.
Ответ дляТа не реву я
І, так, з голоду не вмерла. 🤣
Вітаю 🙌
Така бойова Я• 12 ноября 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
Є фін.подушка
На який період, якщо на місяць тоді знову ж таки безглуздо, якщо на рік, то звільняйтеся. А ще якщо ви гарний спеціаліст, то ви швидко знайдете роботу, бо гарних спеців зараз мало, багато виїхали
Ответ дляКучМала
Ну тут не передбачиш.
Так отож… ще й якби мирний час був
Ответ дляТака бойова Я
На рік вистачить
Я не гарний спеціаліст - звичайний

OLENKA34• 12 ноября 2023
Я в Харькове за время войны поменяла уже третью работу. Не вижу проблемы в этом. Если вас что то не устраивает, меняйте конечно
Ответ дляOLENKA34
Ви смілива💪
ЯблокоРаздора• 12 ноября 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
Боюсь знайти щось гірше і пожалкувати😬
Ищите до увольнения, а только потом уходите
Така бойова Я• 12 ноября 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
На рік вистачить
Я не гарний спеціаліст - звичайний
Ну у вас буде можливість підвчитись і стати гарним. В якій сфері працюєте?
ЯблокоРаздора• 12 ноября 2023
Ответ дляСусідка зверху
А какая у вас специальность?
Таракашечка• 12 ноября 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
А чому хвастатися?
Потому, что ваш вопрос из серии летели два верблюда
Руда ліса• 12 ноября 2023
Ответ дляТака бойова Я
А я пішла минулого літа,і не жалкую, безглуздо терпіти керівників -придурків та жлобів, зараз працюю на нормальній роботі, на тих умовах , що мені підходять....а якби побоялась, як ви кажете в нікуди , то досих пір би сиділа на мінімалці((
Ответ дляРуда ліса
Вітаю
Така бойова Я• 12 ноября 2023
Ответ дляРуда ліса
Я не про те що страшно внікуди. Не страшно,якщо є за що жити. А з голою думаю в воєнний час страшнувато, але я завжди за зміни. Виходячи з зони комфорту відкриваються нові двері
Руда ліса• 12 ноября 2023
Ответ дляТака бойова Я
Ми на той момент з чоловіком не кращі часи переживали, ще й мене на роботі щимить почали,от і псіханула, нічого, справились....але ж тут згідна, попереду нас може чекати щось краще, не треба боятися...
Задираю носа• 12 ноября 2023
Если приходят мысли, что нужно менять, нужно брать и менять. Но, сначала, посмотреть тенденции в вашей сфере, чтобы не шило на мыло.