Патріотка з дивану• 12 ноября 2023
Хочу змінити роботу під час війни…
Результат:
вже голосів:
35 (79.55%)
Хто не ризикує, не пʼє шампанс
8 (18.18%)
Ну незнаю…
1 (2.27%)
Ти божевільна, сиди не рипайся
Любительница• 12 ноября 2023
Ну почтіть з пошуків нової. Подивіться які є вакансії і на яку зп, порозлисилайте резюме, матимете можливість попроходити співбесіди - супер, може знайдете нову роботу ще до звільнення. Ні - то хоч побачите, наскільки ваша кандидата цікава потенційним роботодавцям і що вам готові запропонувати.
Сусідка зверху• 12 ноября 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
А какая у вас специальность?
Инженер. Но условия по возрасту указывали НР-ам и по бухгалтерам и по экономистам. Про менеджеров вообще молчу, там и внешность должна быть соответствущая.Этого не напишут в вакансии, но дадут устные указания.