Все і одразу• 12 ноября 2023

Лікування зубів при вагітності

Дівчатка, хелп. Поділіться досвідом, хто вагітний лікував зуби ? Чи робили анестезію ? І як все пройшло?
Бо завтра до стоматолога, вагітна і боюся(
МЧСница• 12 ноября 2023
Конечно. Безадреналиновую чаще всего и адреналиновую реже. Лечить обязательно, инфекция в организме ни к чему.
Alex_Kri• 12 ноября 2023
Ответ дляМЧСница
обычно с адреналином
ИМХОля• 12 ноября 2023
А есть необходимость в анастезии?
Розумна Губка• 12 ноября 2023
Нет, стоматолог отговорил от анестезии, но у меня не критически было, он не больно все сделал.
Насколько я помню, он сказал анестезию категорически нельзя в первый триместр, потом делают. Уточните у врача лучше
На привозе• 12 ноября 2023
Автор, не чудите, делайте анестезию и лечите спокойно.
Б´ю байдики• 12 ноября 2023
Ви ж термін не вказали, то що вам писати? У другому триместрі лікуйте без страху це найбезпечніший час. У першому і третьому радьтесь з лікарем щодо анестезії, бо неліковані зубы лишати не можна і терпіти довго біль теж не добре. Я лікувала у другому триместрі, з анестезією, все ок
автор Все і одразу • 12 ноября 2023
Ответ дляБ´ю байдики
5 тижнів🫣