ДелиВерка• 12 ноября 2023

Як фарбувати сивину?

Дівчата як ви зафарбовуєте сиве волосся? У мене корені відростають досить швидко за 2-3 тижні. Якщо фарбувати потім лише корені, то вони відрізняються від основного тону, бо він вимивається. Якщо фарбувати заново все волосся то зайвий раз перепалюється довжина. Як у вас, може є фарби, що не вимивається з часом?
Натали11111• 12 ноября 2023
Професiйна фарба farmavita
Незнакомлюся• 12 ноября 2023
а что значит перепалюється? чем вы вообще краситесь и в какой цвет
Редисочка• 12 ноября 2023
Ответ дляНезнакомлюся
І на якому %
Міс Всесвіт• 12 ноября 2023
Фарбую корені на 6% оксіду, довжину на 3%. Волосся не псується, фарба професійна. Десь 1 раз на місяць
автор ДелиВерка • 12 ноября 2023
Ответ дляНезнакомлюся
Фанола,,колєстон, індола. Свинина на окиснику 6%, довжина -3%
В шоколаде• 12 ноября 2023
Крашу корни седые каждые 2-3 недели. Краска не вымывается, а волосы отрастают, поэтому только так.
Весняний Марафон• 12 ноября 2023
Фарбую маму і свекруху раз в 3 тижні
Навіть дешевою фарбою з Єви
Нічого не перепалюється,не відрізняється
30 хв корені,перед самим миттям розчісую і змиваю
Ирэн1983• 12 ноября 2023
как меня достала седина, 2 недели и сантиметр седины
Ужгород• 12 ноября 2023
Я вісвитила волосся, стала блондой. Сивини більше 70%. Тепер фарбуюсь раз у 5 тижнів. Для мене це було рішенням проблеми, ще й блонд підійшов мені більше, ніж темний 5-6 тон. Я трохи помолодшала на вигляд.
Отжигающая• 12 ноября 2023
Не крашу. У меня седины почти 100%.
Незнакомлюся• 12 ноября 2023
Ответ дляДелиВерка
я седая с 25 лет. крашусь только в салонах. безамиачными. на 3%. отлично закрашивает. к 47 годам вышла в блонд, так как очень быстро отрастают корни.