Забагаловка• Изменено 12 ноября 2023
Коханець запліднив. Чи варто зберігати вагітність?
У казочки по типу ’він кине дружину’ з якою вже 20 років я не вірю, раз за 3 роки цього не зробив, не зробить і зараз. Дитину не хочу, мені вона не потрібна. Але вагітність перша, 23 роки мені. Та і з боку моралі сумніви Дитину не хочу просто категорично , можливо буде краще народити і віддати в дитбудинок, ніж аборт?
Він про це ще не знає, сама дізналась у п´ятницю. + ще і начальник на роботі, з великою ймовірністю звільнить, щоб дружина не дізналась (працюємо разом).
Дівчина заглядєніє• 12 ноября 2023
Ответ дляНевловимий Джо
А жить с ребенком она за что будет потом? За 860 грн от государства?
Добрые советчицы помогут
Жена миллионера• 12 ноября 2023
А коханець вже захотів стати батьком? Серйозно?
Нафіг вам не бажана дитина щоб що? Копійки рахувати? Чи декрет вам хто платить буде?
Снежнакомка• 12 ноября 2023
Ответ дляS-V-T
Сонце, подумайте, це ваша перша вагітність, можливо і остання, вирішувати тільки вам, тихенько напишіть заяву і підіть з тієї роботи, вас не повинна тривожити думка оточуючих, чи говорити йому ,що в нього дитина , це ваше рішення, заодно і дізнаєтесь , хто ви є для нього.Мудрих вам рішень !)
а деньги на ведение беременности и всё остальное вы пришлёте уволившейся?
Невловимий Джо• 12 ноября 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Добрые советчицы помогут
Добрым словом
КараПузовна• 12 ноября 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Моему ребенку 15 уже. До сих пор платят 860?
Медсестричка• 12 ноября 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Ой бл….
У меня в 20 лет была замершая беременность. Наслушалась сказок про детей никогда не будет, резус отрицательный- всьо, пиз…а
Так после чистки в неврологии ещё лежала.
Двое детей
Чистка и аборт это разное
@dres Odessa• 12 ноября 2023
Ответ дляЗабагаловка
це грає якусь роль?
очень важную
если у Вас отрицательный,а у него положительный,то очень большая вероятность что это негативно повлияет.
Дівчина заглядєніє• 12 ноября 2023
Ответ дляКараПузовна
Тут важно какой резус у детей. Если отрицательный, то норм, если положительный- антител нет только при первой беременности, и после нее нужен иммуноглобулин,чтоб при последующих не было резус конфликта.
Вы мне рассказываете? У меня резус отрицательный. Двое детей. Две замершие беременности.
Ходишь раз в неделю сдаешь кровь и всё
После первой замершей вкололи иммуноглобулин
Сейчас всё намного лучше, чем 40 лет назад
Ходишь раз в неделю сдаешь кровь и всё
Техпаспорт на медузу• 12 ноября 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Добрым словом
Це якщо пощастить.
Більш ймовірно, що ті ж самі, що зараз вмовляють народжувати, потім будуть шпиняти ’чим думала, коли народжувала’.
Снідаю авокадо• 12 ноября 2023
Ответ дляRen2
а вдруг не буде потім дітей? і вона буде нить як я в 35 років сама , немає нікого, і всі будуть тичить їй психіатра як мені
Вам за руцю привести та посадити навпроти ? Ми самі будуємо свою долю. Он одна вже ’Лето красное пропела, оглянуться не успела....’, а вже під 60 . Плаче , бідна та й бідна, нікому не потрібна. Бажаю особистого щастя !
Просто Фіфа• 12 ноября 2023
Ответ дляRen2
а где гарантия, что отнесет в детдом и поумнеет? а потом забеременеет?
Дівчина заглядєніє• 12 ноября 2023
Ответ дляКараПузовна
У моих детей 2+
Анонім Секретар• 12 ноября 2023
Ответ дляПеченюшка
Резус у вас який?
Это раньше распространяли этот бред про резус, первый аборт, пугали что не будет детей. Теперь доказали обратное, да и реальных примеров у пеня полно. Подруга с отрицательным резусом перед рождением первенца сделала 2 аборта даже,у отцов неродившизся летей был положительный резус и ничего страшного, не было у нее потом проблем ни с зачатием, ни с вынашиванием
Дівчина заглядєніє• 12 ноября 2023
Ответ дляS-V-T
860 гривен від держави, це не єдиний вихід, якщо з розумом.
Ви допоможете?
Дівчина заглядєніє• 12 ноября 2023
Ответ дляМедсестричка
Чистка и аборт это разное
В смысле разное? Процедура одна и та же
Попихтю та й годі• 12 ноября 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Ой бл….
Двое детей
Да надо меньше слушать
Снежнакомка• 12 ноября 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
можно подумать она одна в 60 плачет)))зато жизнь прожила ни о ком не заботясь...теперь можно и поплакать.
посмотрите сколько вокруг алкашей,наркоманов и зеков.
там большинство матерей тоже плачут и не нужны своим непутевым взрослым детям.
Невловимий Джо• 12 ноября 2023
Ответ дляПапина дочка
Вибачте, ви трошки не до кінця в темі.
Якщо в жінки негативний, а в чоловіка позитивний, то для попередження резус-конфлікту в поточній вагітності відслідковують наявність резус-антитіл в крові матері і якщо їх НЕМА, на терміні 28-32 тижні вводять антирезусний імуноглобулін. Це гарантує попередження конфлікту в поточній вагітності.
Після пологів новонародженій дитині роблять аналіз крові і за наявності позитивного резуса дитини мати отримує другий укол імуноглобуліну. Це гарантує збереження наступної вагітності. Така схема повинна виконуватись кожну вагітність, а не тільки першу.
Аборт, викидень, штучні пологи за умови негативного резусу в матері і позитивного в батька - однозначне показання для уколу імуноглобуліну. Номер вагітності тут не має значення.
У меня резус отрицательный, у мужа положительный, укол сделали только после третьих родов. Во время беременности чего то протыкали, хоть я на учете в перинатальном центре стояла. А в две предыдущие беременности никто за уколы эти и не вспоминал, а я о них не знала.
Дівчина заглядєніє• 12 ноября 2023
Ответ дляS-V-T
Повірте, ще не бачила жодної породіллі,які би не допомогли.Є бажання- є шляхи здійснення, не має бажання- виправдати себе завжди можна
Вы лично готовы помогать?
А то на словпх іван багряний, а на ділі….
Красавица писяная• 12 ноября 2023
вам 23 і ви 3 роки з ним спите. мозок включіть, робіть аборт і міняйте своє життя!!
шукайте нове кохання а не за жонатика тримаєтесь. вся ваша молодість стороною проходить (
Мудробаба• 12 ноября 2023
На маленьком сроке это все быстро и качественно решается.Скажите своему любовнику , берите с него средства и в клинику.
Невловимий Джо• 12 ноября 2023
Ответ дляКараПузовна
Да
Моему среднему 12, платили 860 на второго, и младшему три месяца, тоже 860
Невловимий Джо• 12 ноября 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Це якщо пощастить.
Даже не сомневайтесь, так оно и будет
Снідаю авокадо• 12 ноября 2023
Ответ дляСнежнакомка
Так прожила эгоистка , ещё как прокуролесив - романы писать можно. Но чего-то сейчас белой завистью брата донимает за его семью, поддержку в ней , детей - у неё этого всего нет , аж бесится . Пожинай плоды своей же жизни , своих поступков , так нет же ....
Папина дочка• 12 ноября 2023
Ответ дляНевловимий Джо
А в дітей Ваших який резус?
Ця практика в Україні не так давно насправді.