Тракторні війська• 12 ноября 2023
А соцмережі впливають на ваш настрій?
Іноді заходжу в ТікТок з метою відволіктись від поганого настрою, подивитися якийсь розважальний контент. Але там алгоритми побудовані таким чином, що якщо лайкнув якесь конкретне відео, то тобі потім частіше буде видавати щось схоже. З війною моя стрічка рекомендацій перетворилася просто в сльозолийний контент. Все частіше видає відео з горем війни, знівечені люди, похоронні процесії, сльози матерів, або якісь прохання задонатити, чи підписати петицію, розповсюдити якусь інформацію. І наче як зайшла в ТікТок відволіктись, посміхнутись, трохи розвантажити психіку. А в результаті сиджу і плачу. І настрій потім ще гірше, якісь накрути, панічки. І останнім часом помічаю, що це якось перевантажує мою психіку, що я не можу сприймати подібний контент, хочеться прогорнути, але разом з тим, як наче не маю морального права пролистнути. А там ще бувають такі заголовки "Це відео не подивиться до кінця тільки бездушна скотина". Або "Хвилина мовчання", потім через декілька відео інше "Хвилина мовчання, пройде мимо тільки бездушна скотина". От як це на вас впливає? Чи дозволяєте ви собі прогорнути подібний контент і залишити без уваги? Чи є у вас з цим якісь моральні дилеми?
Леди_в_ночи• 12 ноября 2023
Ответ дляТракторні війська
Боретесь якось з цим?
Такие посты и видео, какие вы привели в пример, я пролистываю
Тракторні війська
• 12 ноября 2023
Ответ дляВподобайден
Нет тик тока - нет проблем.
Ну це не тільки ТікТоку стосується, фейсбук чи інста теж такі алгоритми має
Тракторні війська
• 12 ноября 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
А можете пояснити чому?
Леди_в_ночи• 12 ноября 2023
Ответ дляТракторні війська
А можете пояснити чому?
Мне они неинтересны
Угадайс• 12 ноября 2023
Я в ТикТок не зарегистрирована.
А вообще соцсети настроение не ухудшают и не улучшают. Видосики могут быть веселыми, а в жизни новость о погибшем коллеге, у которого ребенок остался.
Тракторні війська
• 12 ноября 2023
Ответ дляЛеді Душка
Фуу, тикток
Вам сколько лет то??
Ви досі думаєте, що там дітки знімають відео?)
Леді Душка• 12 ноября 2023
Ответ дляТракторні війська
Мне все равно кто там и что снимает, пользы все равно ноль. Лучше б книжку в это время почитали, но зачем развиваться, проще ж потупить
Царівна Жабка• 12 ноября 2023
Ответ дляТракторні війська
ви не мені писали, але в мене немає не тіктоку, ні фб, ні інсти
такі заголовки це лише маніпуляція для накрутки переглядів, так роблять і в ютуб, я принципово не дивлюся
не люблю гучних маніпулятивних заголовків
Тракторні війська
• 12 ноября 2023
Ответ дляЛеді Душка
Так там доречі багато відео з рекомендаціями яку книжку почитати, або щось із психології, чи научне щось. Я раніше теж думала, що тік ток це про кривляння під музику.
Царівна Жабка• 12 ноября 2023
Ответ дляТракторні війська
взагалі то користі від соцмереж ніякої, незважаючи на те, що там котики чи книжки, все одно люди туди заходять просто так, а алгоритми роблять все, щоб людина якнайдовше була там, тому контент підбирають згідно інтересів. Але проблема в тому, що контент може бути цікавим, але не потрібним. Інша справа, коли ви самі шукаєте якусь інфу в інтернеті, ви шукаєте саме те що потрібно і саме тобі коли потрібно.
Якось сумбурно все написала, не знаю чи зрозуміють мою думку)
Леді Душка• 12 ноября 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Вы правы абсолютно
Тракторні війська
• 12 ноября 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Ну якщо щось людям дає позитивну емоцію, то це вже в якійсь мірі корисно. В режимі ’шукача’ потрібної мені інформації я теж часто використовю інтернет, а буває просто хочеться 30 хвилин в шось потупити.
Царівна Жабка• 12 ноября 2023
Ответ дляТракторні війська
ви тут праві, я ось зараз теж тут просижую
просто головне це розуміти
а то починають придумавати, що це щось корисне і важливе, але це як телевізор, людина дивиться те, що їй пропонують
Зовсім інша справа, коли людина сама вирішує що їй дивитися
в мене був досвід відмови від такого сидіння в інтернеті, багато для себе зрозуміла
просто головне це розуміти