Я тут Живу• 12 ноября 2023
Хочу продати річ, стан нового але, як вивести ручку з бірки збоку де пишуть скла
Я сину на бірці написала ініціали збоку нтам де склад тканини, щоб відрізнити від куртки одноклассника. Вже якось в чужій додому приходив. Хочу продати. Але боюся щоб не вернули через це, можна її якось прибрати? Чи просто відрізати? Не буде питань, де бірка?
Ноу коммент• 12 ноября 2023
Як ненова річ може мати стан нової, якщо її не лише ваш син, але й однокласник носив?
Я тут Живу
• 12 ноября 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Пишіть як є. Але це вже не нова. Просто в ідеальному стані.
Так я і пишу в ідеальному стані. Не буде потім притензій?
Я тут Живу
• 12 ноября 2023
Ответ дляНоу коммент
Однокласник не носив, він зрозумів що це не його і пішов додому без куртки, а мій не помітив. Да носив в школу десь місяць, скачок росту і виріс з неї. Ще в минулому році. А в цьому вирішила продати.
Стрекоза любви• 12 ноября 2023
Ответ дляЯ тут Живу
Вам це краще питати у потенційного покупця, а не в мене.
Я тут Живу
• 12 ноября 2023
Ответ дляБабулька
Вы ее как новую продать хотите? Тогда, конечно, будут вопросы
Ні не як нову. Стан ідеальний.
Говорю відверто• 12 ноября 2023
Ответ дляЯ тут Живу
Нет, конечно. Если честно напишите этот нюанс в переписке
Я тут Живу
• 12 ноября 2023
Ответ дляБойова
Угу, запах секонду ще виведіть)))
Ага я її перед війною в Н&М в рівермолі за 1500грн купила.
Я тут Живу
• 12 ноября 2023
Ответ длямиссДавеча
Він вже не новий
Я і не продаю як новий. Я пишу що бу, стан нової.
Швидкоруч• 12 ноября 2023
Напишите об этом честно - я срезаю бирки дочки на 90% вещей, поэтому я бы просто отрезала как обычно и всё
Я тут Живу
• 12 ноября 2023
Ответ дляШвидкоруч
Моя дочка теж просить або сама зрізає всі бірки.
Не рахую, а вважаю• 12 ноября 2023
Ответ дляЯ тут Живу
Ну то в чому проблема? Уявіть, що ви її зрізали рік тому.
Плету интриги• 12 ноября 2023
Я тут Живу
• 12 ноября 2023
Ответ дляПлету интриги
Есть пятновыводитель, который выводит ручку. В эпицентре точно продается, может еще где
О дякую. Заодно спробую вивести на білій худі в дитини .
Я тут Живу
• 12 ноября 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Автор, ручка выводиться лаком для волос
Як попшикати і зникне?! Чи що? Ви пробували?
ДеньгиНеСдаю• 12 ноября 2023
Да. Не пугайтесь, оно начинает расползаться вы смывание и так может понадобиться пару раз. Посмотрите на Ютубе
Спішу - перекидаюсь• 12 ноября 2023
Я бы ничего не выводила если вы не пытаетесь её продать как новую,то про эту надпись я бы даже и не писала,это не дефект
Вумна, аж страшно• 13 ноября 2023
Ответ дляЯ тут Живу
Напишите это сразу в объявлении.