Асталависта бэйби• 13 ноября 2023
Що повинна робити дочка, якщо серйозно?
Мати 87, хвора, інвалід.
Дочка винна в чомусь? Що робити, яке майбутне, якщо людину не можна вилікувати?
Якщо у матері було важке життя, в цьому є вина дочки?
Чи треба жити дочці самій, та допомогати по можливості? Якщо мало можливостей?
НаливайКа• 13 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Це Ваша надцята тема?
З якою метою Ви їх створюєте?
Я не тону• 13 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Я винна в тому, що мати бідна та хвора?
Ні, не винні. Але якщо ви не свиня і у вас є хоч крапля людського милосердя, то ви й самі не кинете свою маму на призволяще та будете доглядати.
Асталависта бэйби
• 13 ноября 2023
Ответ дляБез комплексів
Ви б зробили кар´єру,якщо б у Вас був розум і хист. Батьки тут ні до чого.
Я навчалась добре, диплом с відзнакою. Перестала працювати, тому що часто ходила на лікарняні з другою дитиною. Зараз можу працювати тільки на неквалифіковоної роботі, так казали у ЦЗ.
Асталависта бэйби
• 13 ноября 2023
Ответ дляVlada-Maria
Ви вже така, судячи з теми. І це не тільки про матеріальне
Ні.
Кудлата хмаринка• 13 ноября 2023
Ответ дляОднозначная
Т.е. вы и в отсутствии личных достижений мать обвиняете? Миллионы людей достигают всего сами, а вам мама должна была хорошую работу найти? Вы взрослая женщина, а все ноете и ноете. Даже за свою жизнь ответственность не берете. При этом детей вы зачем нарожали, если себе дать ничего не смогли?
А де інформація, що для себе вона не реалізувалася?
Тихомандражная• 13 ноября 2023
Ответ дляБрюльтик
А дочке 60?
47, тріль лайф іс бьютіфул, стопіцотмільйонна тема
Я не тону• 13 ноября 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
Допомагати, забезпечувати, це нормально
В реальному житті - нормально. Але в порадницькій тусовці - ні.
Ответ дляАсталависта бэйби
Чекайте на думку своїх дітей. Вона буде набагато жорсткішою ніж Ваша про свою маму.
Асталависта бэйби
• 13 ноября 2023
Ответ дляСтигла полуниця
Тож в дитинстві кажете в коменті 20
Коли я була дитиною, стала.
Однозначная• 13 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
В моєї мами були винні батьки, а зараз я.
Так и у вас так. Сейчас обвиняете маму, потом будете обвинять детей
Без комплексів• 13 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Мати до чого тут в цій історії? Якщо слідувати Вашим словам, то якщо б не дитина, то Ви б побудували кар´єру. Навіщо народжували?)
Ms. Iphone• 13 ноября 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
Народжувати в 40 без опори на чоловіка, не маючи певного рівня життя, це безвідповідально. А вимагати від дитини більше, ніж сама їй дала тим паче, розуміючи, що у дочки є власні діти, за яких вона несе відповідальність.
Мати егоїстка, яка як жила для себе, включаючи народжувала собі прислугу, так і далі хоче бути на першому місці. Вона хоче, щоб автор посунули потреби свої, своїх дітей, своєї сім´ї, заради неї. Їй ніж о не заважав до 40 років, як тут казали, кар´ эру побудувати, ні діти, ні сім´я, відповідно і пенсію мати не мінімальну.
Автор пишет, что с уровнем жизни было все нормально. И женщина возможно простое не могла раньше забеременеть, а в 47 лет получилось, вот и родила. Если из вашей логики исходить, то добрая часть детей должны ненавидеть своих родителей.
Это логика нездорового человека.
Если автору настолько невыносимо досматривать свою больную мать, которая кстати не лежачая и круглосуточного ухода не требует, она вполне могла бы найти людей, которые за мамину квартиру досмотрели ее до ее кончины. Но нет же.
Автору тоже никто не мешал карьеру построить и обеспечить себя. Но опять таки увы и ах. Ныть приятнее.
Это логика нездорового человека.
Светка-пипетка• 13 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Це не life beautiful.
Про ’я винна’ тільки вона пише.
Однозначная• 13 ноября 2023
Ответ дляТень льва
Так в детстве или в 50? Или 50 это ещё детство?
В мамины 50 автору было 10. В детстве автора
Несемо світло разом• 13 ноября 2023
Ответ дляТихомандражная
Вона ж без аноніма начебто завжди
Без комплексів• 13 ноября 2023
Ответ дляMs. Iphone
Это логика нездорового человека.
Не в 47,а в 40.
Мамі 87,автору 47
графиняВишенка• 13 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Я не буду такою.
Вже є. З маленькою зарплатою і без перспектив, плюс бажання перекласти на когось вину за свою недолугість
Асталависта бэйби
• 13 ноября 2023
Ответ дляОднозначная
Мені ще й рожати не можна? Чому моїй мамі можно було, розраховуючі повністю на дідуся з бабцею? Бабця - нянька, дід - гроші заробляв, поки не вмер. Мати народила без чоловіка, заробляла копійки в НІІ.
Тень льва• 13 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Сколько лет вы не работали?
Несемо світло разом• 13 ноября 2023
Ответ дляОднозначная
Вже.
Розгубила кваліфікацію, бо ходила на лікарніні
Асталависта бэйби
• 13 ноября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Дорога автор,з 47-67 років,нажаль,ви не не досягнете вже більше нічого.Що вже мали ви досягнути,то вже досягнули.Тому,вже нема значення,коли вас народила мама,чи в 20 чи в 40.Навпаки,вам зараз її доглядати легше,бо ви молодша.
В мене нервови зриви, бо їй стає гірше все.
Ms. Iphone• 13 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
А зачем вы родили? Чтобы дети сейчас с мужем были? Вы в их жизни не присутствуете, сами писали об этом. Толку от вас как от мамы? Чем вы лучше своей матери?
ХвостПистолетом• 13 ноября 2023
Ответ дляСтигла полуниця
Тобто якби вас народили в 20 і зараз вам би було 67, то ви б допомагали? А в 47 не положено?
Большая разница в возрасте, пропасть, видите как, в связи с ситуацией а Украине многие уехали, а я вот не могу, моей весной 89 лет уже будет.
Однозначная• 13 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Так а мама тут причем? Ребенка начинайте обвинять. Все проходят через период болезней, но не сидят дома, пока дети не вырастут.
Асталависта бэйби
• 13 ноября 2023
Ответ дляКрем для арбуза
’Мені ніхто не допомогав ніколи. Батька не було, мати стала інвалідом в дитинстві’ Автор, на ходу меняется история?
В моєму дитинстві, що незрозумілого?
ГугелП@лАмался• 13 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Я б зробила кар´єру, якщо б мені допомогали.
У вас зараз якраз розквіт кар´єри має бути, з цим неможливо допомогти. Були б ви зараз немічною пенсіонеркою , то чим це краще?